Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

JANVĀRIS
Sleater-Kinney — Little Rope
Future Islands — People Who Aren’t There Anymore
FEBRUĀRIS
Helado Negro — Phasor
Declan McKenna — What Happened to the Beach?
Chromeo — Adult Contemporary
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

DECEMBRIS
18: Jozef Van Wissem, Vagonu Halle
28: Ozols, Arēna Rīga
FEBRUĀRIS
17: X Ambassadors, Palladium koncertzāle
MARTS
28: Singapūras Satīns, Palladium koncertzāle
APRĪLIS
16: Ville Valo, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Blogs: Positivus slēptie dārgumi jeb ko nevajadzētu palaist garām... Ja esi totāls jukušais

Rūdolfs Sietiņš, 2012. g. 18. jūlijā

Kamēr visi gudrie prāti lietā liek kalkulatoros, lai rēķinātu lielfestivāla alkohola litrus un cigarešu kilogramus, tikmēr mēs nedaudz mazāk gudrie muzikomāni rēķinām kaut ko citu. Kādas britu grupas redzēt tajā pašā minētājā festivālā un kā pie velna uz to visu paspēt? Skaidrs, ka Ģirts Majors šogad ir pastrādājis kārtīgi, lai Latvijas alkoholismu samazinātu, uzaicinot tik daudz labu grupu, ka vienkārši neatliks laiks piedzerties.

Šoreiz piedāvāju nedaudz interesantāku, jocīgāku un dīvaināku skatu punktu uz festivāla grupām un vienkārši izklaides programmu. Tādēļ piedāvāju nelielu top 3 ar must see grupām Salacgrīvus festivāla ietvaros.

3. vieta

Knīpas un Knauķi uz I Love You skatuves (Kad? — sestdienas ļoti agrs rīts)

Daudzi domāja, ka tas ir vienkārši ļauns un nesmieklīgs joks, bet kā mēs to visi zinām, tad tie nesmieklīgākie joki vienā brīdī paliek tik ārprātīgi smieklīgi, ka nepaliek neviena cita varianta kā atbrīvēt laiku un ļauties šim jokam. Varbūt ne lai pasmietos, bet lai vienkārši izbaudītu labi laiku. Šis ir tas gadījums, kad jāsaka — nenoticēšu, kamēr neredzēšu.

2. vieta

Grupa Sūdi no Kandavas uz Tele 2 lie.... fui nē tomēr Dabas skatuves (Kad? — Damiana Raisa laikā)

Vienmēr esmu atbalstījis mazpilsētu underground mūzikas kustības un Kandava šajā drūzmā vienmēr izcēlusies kā īpaša pilsēta manai sirdij. Un ja superīgākās grupas pasaulē dalībnieki, kas apvieno Imanta Dakša spēku ar Radiohead patiesumu, uzstājās Positivus Zvejnieku parkā, tad nākas liet prieka asaras. Personīgi mans hedlaineris numur viens...

1. vieta

Sprīdītis Kino Teltī (Kad? — kaut kad naktī)

Nu kas var pārsist Knīpas, Knauķus un Sūdus? Tikai Latvijas kino klasika ar ārprātā smieklīgiem citātiem, piemēram, tā kā Sietiņ piesiesies. Ja neliksiet mani mierā, nāksies izmantot Meža mātes pakalpojumus un nospēlēt fantastiskas melodijas uz stabulītes.

P.S Priekā visiem un baudiet labu mūziku, kino, šūpuļtīklus un smiltis kedās.

P.S.S Un pasmaidiet — dzīve ir skaista :)

es uzskatu, ka Sūdi ir pietiekoši atpazīstama grupa, lai tā spēlētu uz lielā (Tele2) steidža, bet nu iesākumā būsim minimālisti.

naurisk 2012. gada 18. jūlijā, 23:27

Tavs komentārs