Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

JANVĀRIS
Sleater-Kinney — Little Rope
Future Islands — People Who Aren’t There Anymore
FEBRUĀRIS
Helado Negro — Phasor
Declan McKenna — What Happened to the Beach?
Chromeo — Adult Contemporary
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

DECEMBRIS
18: Jozef Van Wissem, Vagonu Halle
28: Ozols, Arēna Rīga
FEBRUĀRIS
17: X Ambassadors, Palladium koncertzāle
MARTS
28: Singapūras Satīns, Palladium koncertzāle
APRĪLIS
16: Ville Valo, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Ceļš pa Positivus 2015 - 2. diena

Gundars Zaburdajevs, 2015. g. 19. jūlijā

Ar lielu blīkšķi vakar Salacgrīvā noslēdzās Positivus 2015 otrā diena. Sanākušie festivāla apmeklētāji piedzīvoja nedaudz skarbākus laika apstākļus nekā pirmajā dienā, taču, spītējot lietum, turpināja radīt pamatīgu ballīti. Sīkāk par otrās dienas galvenajiem notikumiem turpmākajās rindās.

Ekstravagantais Ghostpoet sniedza ļoti spēcīgu koncertu visās tā izpausmēs, pagarinot šo sajūtu ar savu attieksmi preses konferencē, gan atsakoties atbildēt uz jautājumiem, uz kuriem nevēlējās sniegt atbildes, gan nekautrējoties pateikt visu tieši tā, kā domā. Fantastiska personība, kuras muzikālās spējas ir neapšaubāmi augstas.

Arī King Gizzard & the Lizard Wizard septiņu vīru apvienība izcēlās ar savu unikālo attieksmi, kā arī neapšaubāmām muzikālām kvalitātēm, pie festivāla lielākās skatuves sarīkojot pamatīgu grautiņu un hipiju perioda atgriešanos. Šķiet, ka grupa, kurā ir divi bundzinieki, citādi nemaz nespēj.

Daudzsološā baltkrievu postroka apvienība Super Besse pulcēja ievērojamu pūli I Love You teltī un noteikti tika pie vesela bara jaunu fanu — izpildījums bija lielisks, turklāt pavisam noteikti daudz izteiksmīgāks nekā ierakstā. Aktivitāte, agresija un šarmanti drūms skanējums — Super Besse pavisam noteikti nebesīja. Būtu nepareizi novārtā atstāt Dabas skatuvi, uz kuras bija vērojams ļoti interesantās apvienības Bisty koncerts.

Charli XCX var patikt un var nepatikt, taču ir grūti noliegt to, ka jaunā popzvaigzne aizvadīja augsta līmeņa koncertu, turklāt nedrīkst aizmirst, ka vakar mūziķe uzstājās arī festivālā Somijā, Positivus teritorijā ierodoties vien pēdējā brīdī. Nordea skatuve piedzīvoja fantastiski lielu cilvēku pieplūdumu un iespaidīgu ballīti.

Vakara galvenie viesi bija Kasabian un pavisam noteikti atpelnīja katru sava honorāra centu. Augsta līmeņa rokkoncerts, kuru izpildīja grupa, kurai netrūkst ne pārliecības, ne pašpārliecinātības, tomēr vienlaikus tas viss ir absolūti pamatoti. Lai arī solists Toms Meinans dažbrīd šķita pārāk ieinteresēts dzērienos, kas nolikti uz skatuves malas, viņa vokāls no tā necieta pat ne nedaudz, savukārt ģitārists Seržs Picorno nekautrējās demonstrēt savas lieliskās frontmena spējas. Šis koncerts neapšaubāmi bija ne tikai koncerts, bet arī notikums.

Tie ir mūsu galvenie iespaidi par Positivus 2015 2. dienu. Ja tev ir kaut kas piebilstams, nekautrējies izteikt savu viedokli komentāru sadaļā.

Foto: Staņislavs Fisenkovs

Tavs komentārs