Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Ceļš uz Positivus 2012 - Cashier No.9

Gundars Zaburdajevs, 2012. g. 13. jūnijā

Turpinām Ceļu uz Positivus 2012. Šoreiz par interesanto ziemeļīru indīpopa apvienību Cashier No.9, kurai koncerts Salacgrīvā šovasar būs vienīgā uzstāšanās festivālos ārpus Lielbritānijas. Iepriekšējos sērijas rakstus meklē pa kreisi.

Kas?

Cashier No.9 ir grupa no Belfāstas, Ziemeļīrijas. Tajā ir seši dalībnieki — Daniels Tods (vokāls, ģitāra), Džeimss Smits (ģitāra, vokāls), Stjuarts Magovans (basģitāra, vokāls), Filips Dafijs (bungas), Ronans Kvins (taustiņi, ģitāra un vokāls), kā arī Filips Voless (mutes harmonikas, perkusija).

Grupa savu pirmo ierakstu izdeva 2008. gada  beigās, kad klajā nāca singls 42 West Avenue. Tam sekoja vēl vairāki singli, līdz 2011. gada jūnijā Cashier No.9 laida klajā savu debijas albumu To The Death Of Fun.

Šovasar grupai ieplānoti koncerti vairākās vietās Lielbritānijā, bet Positivus festivāls būs vienīgā reize, kad viņi dosies ārpus tās.

Ko spēlē?

Cashier No.9 spēlē indīpopu/indīroku, kurā visai daudz samanāmi dažādi psihodēliskās mūzikas elementi. Savdabīgu šarmu dažās dziesmās rada mutes harmonikas. Vokāls liek domāt par 1960. gadu vidus un otrās puses skaņdarbu ietekmi. Positivus festivālā grupa uzstāsies otrajā dienā (21. jūlijā) uz otras lielākās skatuves — Nordea.

Kāpēc jāredz?

Apvienība piesaista ar savu savdabīgo skanējumu, kas reizē ir gan mierīgs, gan aizraujošs. Dziesmām piemīt īpatnējs šarms, kura galvenais radītājs ir 1960. gadu iezīmes un noskaņa. Arī Cashier No.9 "dzīvais" izpildījums noteikti ir labā līmenī.

Foto: escafandrista-musical.com

Tavs komentārs