Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Gaidot LMT Summer Sound 2016: 3. daļa

Normunds Vucāns, 2016. g. 27. jūlijā

Jau šīs nedēļas nogalē Liepājā norisināsies festivāls LMT Summer Sound. Lai nepalaistu garām koncertus, kurus noteikti ir vērts redzēt, katru dienu līdz pat pasākumam piedāvāsim pa trim izpildītājiem, kuru sniegumu Liepājā noteikti ir vērts novērtēt klātienē.

Carnival Youth (sestdien 22:30 uz Red Bull Tour Bus skatuves)

Carnival Youth arī pēc otrā albuma Propeller izdošanas ir turpinājuši kļūt arvien populārāki un populārāki, un, kā lieku reizi pierādīja Positivus, arī uz lielākajām skatuvēm viņi iederās lieliski. LMT Summer Sound grupa uzstāsies daudz mazākā vietā — uz Red Bull Tour Bus skatuves, kā muzikālo piedāvājumu viņi paši arī kūrē, kas nozīmē, ka mūs sagaida nedaudz neordinārs kvarteta priekšnesums, kurš lieliski noslēgs šīs skatuves programmu.

Ozols (sestdien 21:30 uz LMT skatuves)

Ozola pērn izdotais albums Atpakaļ nākotnē bija pat pārsteidzoši lielisks, tāpēc nav nekāds pārsteigums, ka šobrīd mūziķa popularitāte piedzīvo pamatīgu renesansi. To lieliski var redzēt arī pēc mūsu konkursa iesūtītajām atbildēm — jums lieku reizi nav jāstāsta, kādēļ šī kunga koncertu būtu vērts apmeklēt. Starp citu, kā īpašs bonuss jāmin fakts, ka gan jau arī Liepājai, līdzīgi kā Salacgrīvai, ir visas iespējas priekšnesuma noslēgumā izlūgties Rajona atskaņojumu.

Kashuks (piektdien 22:30 uz Red Bull Tour Bus skatuves)

Manuprāt, Kashuks ir pašlaik labākais producents Latvijā, kurš vienlīdz labi spēj radīt oriģinālkompozīcijas un remiksēt citu darbus. To, kāda veida setu viņš izpildīs Liepājā, pašlaik es neņemot prognozēt, tomēr viennozīmīgi ir skaidrs, ka jebkurā gadījumā tas kā allaž būs ļoti skaists muzikālais ceļojums, kas LMT Summer Sound laikā ļaus klausīties arī ļoti kvalitatīvu elektronisko mūziku.

Iepriekšējās šīs rakstu sērijas daļas atrodamas šeit un šeit

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs