Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Arī šogad Tallinn Music Week laikā būs TMW Tastes programma

Intro, 2016. g. 27. janvārī

Tallinn Music Week — pilsētvides festivāls, kas norisināsies Tallinā no 28. marta līdz 3. aprīlim, piedāvā TMW Tastes programmu, kas sevī ietver rekordlielu iemīļotāko restorānu skaitu. Šogad papildus slavenajai ziemeļvalstu virtuvei un restorāniem, kas piedāvā Igaunijas vietējo ražotāju produktus, festivālam pievienosies daudzas citas eksotisko valstu virtuves.

TMW Tastes prezentē 24 ēstuves, kas piedāvās festivāla viesiem īpašas ēdienkartes un atlaides. Katrā no tām pavisam noteikti varēs atrast svaigus un gardus ēdienus.

Starp atlasītajiem restorāniem ir vadošais tradicionālās Eiropas virtuves restorāns Gloria, kā arī MEKK — svētki starp mūsdienu virtuvi un svaigiem Igaunijas produktiem. Von Krahli Aed — pirmais organiskās pārtikas restorāns Tallinā, Vegan Restaurant V, Kolm Sibulat, kā arī krāsainas un neaizmirstamas virtuves vēstnesis Umami, skandināvu kafejnīca un kokteiļu bārs ar labāko atmosfēru un mūziku pilsētā August un spilgti eklektiskais Manna La Roosa. Kā arī šogad TMW Tastes piedāvā paviesoties dažās no labākajām etnisko virtuvju ēstuvēm Tallinā — labāko no Indijas, Taizemes un Ķīnas varēs atrast restorānā Bollywood, korejiešu restorānu Gotsu un japāņu tirgu un kafejnīcu Tokumaru.

Japāņu izcelsmes kafejnīcas Tokumaru šefpavārds Daigo Takagi priecājas pievienoties TMW Tastes: “Es ticu Igaunijas nākotnei. Igaunija pēdējā laikā ir ļoti attīstījusies, to es varu redzēt pēc igauņu gaumes. Man ir patiess prieks dot savu ieguldījumu, piedāvājot japāņu ēdienus un kultūru. Ēdiens ir tāda pati kultūras sastāvdaļa kā mūzika; ēdiens padara cilvēkus laimīgus tieši tāpat kā mūzika. Es ceru, ka katrs TMW apmeklētājs atklās garšu piedzīvojumu un gūs pozitīvas emocijas kopā ar mums!”

Leib Restoun Umami Resto šefpavārds Kristians Pēāskē jau vairākus gadus piedalās TMW Tastes un ar prieku to dara arī šogad: “Mums dalība TMW vienmēr ir bijusi aizraujoša. No vienas puses ir ļoti forši piedalīties tik lieliskā festivālā kā TMW, bet no otras puses, festivāls pie mums atved neredzētus un interesantus viesus. Ko gan vēl restorāns varētu vēlēties?”

Restorāni, kas piedalās TMW Tastes:

August, Bollywood, Gloria, Gotsu, Kaerajaan, Kaks Kokka, Klaus, Kolm Sibulat, Kuldmokk, Leib, Manna La Roosa, MEKK, Mimosa, Monaco, Moon, Noa, NOP, Ribe, Salt, Tuljak, Tokumaru, Umami, Vegan Restoran V, Von Krahli AED.

Restorānu šefpavāri, kas piedalās TMW Tastes radīs īpašas ēdienkartes, kuŗas būs atrodami ēdieni no viņu mīļākajiem produktiem. Īpašie piedāvājumi būs spēkā festivāla Tallinn Music Week laikā no 28. marta līdz 3. aprīlim. Īpašās atlaides būs pieejamas festivāla caurlaižu īpašniekiem.

Pilsētvides festivāls TMW pievieno jaunas vēsmas jau tā plašajai programmai, kas sevī ietver mūziku, restorānus, laikmetīgās mākslas programmu TMW Arts, sarunu šovu TMW Talks, kā arī mazo Igaunijas alus darītavu festival Tallin Craft Beer Weekend. Pirmo reizi Design Market būs daļa no festival un piedāvās inovatīvākos Igaunijas zīmolus.

TMW festivāla caurlaides ir pieejamas TMW mājaslapā un to cena līdz 3. februārim ir 45 €. Festivāla caurlaide nodrošina iekļūšanu visos klubos un koncertos, kā arī ļauj izmantot īpašos piedāvājumus, kas saistīti ar festivāla programmu. http://tmw.ee/tickets-and-travel/festival-pass

TMW delegātu caurlaides, kas nodrošina piekļuvi mūzikas industrijas konferencei 1. un 2. aprīlī, ir pieejamas TMW mājaslapā par 160€ līdz 2. februārim. Piesakies delegāta statusam šeit: http://tmw.ee/mytmw?p=signup/delegate-pass

TMW 2016 datumi: 28. marts — 3. aprīlis

28. marts — 3. aprīlis: TMW Tastes, TMW Talks

29. marts — 2. aprīlis: TMW Arts

30. marts — 3. aprīlis: City Stages

31. marts — 2. aprīlis: galvenā festivāla programma

1. — 2. aprīlis: TMW mūzikas industrijas konference, Tallinn Craft Beer Weekend, Design Market

www.tmw.ee

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs