Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

MARTS
The Libertines — All Quiet On The Eastern Esplanade
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

MARTS
28: Singapūras Satīns, Palladium koncertzāle
APRĪLIS
16: Ville Valo, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Astro'n'out izdod singlu Agrāk

Intro, 2019. g. 28. maijā

Šodien, 28. maijā, grupa Astro’n’out nāk klajā ar jauno singlu Agrāk un izsludina rudenī gaidāmā albuma Multitūri.

Agrāk ir jau trešais singls no rudenī gaidāmā sestā studijas albuma Multivitamīnu Multipaka. Dziesma tapusi, iedvesmojoties no astoņdesmito gadu disko hitiem un gan skanējumā, gan tekstā saklausāmas atsauces uz agrākā laika varoņiem.

“Bieži vien mums šķiet — agrāk bija labāk, agrāk bija vienkāršāk un vispār zāle bija zaļāka. Arī uz sevi skatoties — kādreiz daudz vairāk sapņojām, ticējām, ka viss ir iespējams. Pieaugušo pasaule pārsteidz ar to, ka naudu pelnīt nav tik viegli, kā arī rodas jautājums, pa kuru laiku tā vispār ir jau klāt! Bet objektīvi paskatoties uz sevi, saproti, ka nekur jau tālu prom no sevis tāpat neesi aizgājis. Sirdī gan “agrākais tu” gan “šodienas tu” joprojām esat kopā,” komentē grupas soliste Māra Upmane-Holšteine.

Dziesma tapusi pirms gada grupas radošajā nometnē Raunā, dziesminieka Mikus Frišfelda rezidencē. Tās producents tāpat kā abiem iepriekšējiem jaunā albuma singliem Dejot trakāk un Multivitamīnu multipaka, ir DJ Rudd, kurš ir arī jaunā singla līdzautors.
 

Agrāk lirikas video iespējams atrast zemāk, bziesma ir pieejama arī digitālajās mūzikas straumēšanas vietnēs (Spotify, iTunes, Deezer u.c.).

Jaunais albums pie klausītājiem nonāks oktobrī. Tas pavērs jaunu šķautni Astro'n'out skanējumā — enerģisks, dejisks, ar aktuālu pop skanējumu, bet ies roku rokā arī ar to grupas šķautni, kas meklē atbildes uz eksistenciāliem jautājumiem un nebaidās muzikāli eksperimentēt un vedināt uz pārdomām. Multivitamīnu Multipaka ir nosaukums, kas simbolizē muzikālo košumu un dažādību, kuru varēs sajust arī koncertos.

Multitūres koncerti gaidāmi:
— 12.10. Kultūras centrā Siguldas Devons
— 19.10. Alūksnes Kultūras centrā
— 27.10. koncertzālē Lielais dzintars, Liepājā
— 10.11. Jelgavas Kultūras centrā
— 29.11. koncertzālē Palladium, Rīgā
— 01.12. Vidzemes koncertzālē Cēsīs

Biļetes uz koncertiem no 28. maija pieejamas:
— “Biļešu Servisa” kasēs internetā un tirdzniecības kasēs visā Latvijā. No šodienas par īpašu iepriekšpārdošanas cenu iespējams iegādāties arī jauno albumu Multivitamīnu multipaka ar grupas autogrāfiem interneta vietnēs:

— “Biļešu Serviss”: https://ej.uz/MM-albums-BS
— eKase.lv: https://ej.uz/MM-albums


Albumu varēs saņemt no 2. oktobra. Vairāk informācijas astronout.lv sadaļā “Jaunumi”.

Tavs komentārs