Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Astro'n'out izdod jaunu singlu un izsludina tūri

Intro, 2015. g. 23. decembrī

Trīs dienās — trīs pilsētas — 12.,13. un 14. februārī Rēzeknē, Liepājā un Jūrmalā Astro’n’out mini koncerttūre Astro’ Electro Acoustic 2.0.

2014. gada rudenī Astro’n’out klausītājiem Siguldā, Ventspilī, Liepājā, Cēsīs un Rīgā sniedza pirmos sešus Astro’Electro Acoustic koncertsērijas koncertus un nu grupa izsludina koncertsērijas turpinājumu — Astro’ Electro Acoustic 2.0.

Ar trīs koncertiem skaistākajās un jaunākajās Latvijas koncertzālēs grupa priecēs savus klausītājus, dodot ieskatu topošajā -piektajā Astro’n’out studijas albumā, kura iznākšana plānota 2016. gadā.

Koncertos skanēs labākās Astro'n'out dziesmas neierastos aranžējumos, kā arī klausītāji gūs pirmo ieskatu grupas jaunā albuma materiālā. Grupai uz skatuves pievienosies tās ilggadējais draugs un producents DJ Rudd. 

Līdz ar koncerttūres izziņošanu, Astro’n’out laiž klajā arī jaunu singlu ar nosaukumu Atskatos. Atskatos pamattēma radās šovasar Astro'n'out radošajā nometnē, vairākas dienas kopā ar producentu DJ Rudd dzīvojot Valmieras rajonā, radošajā telpā Siltumnīca. Dziesmas intro tēma sākotnēji šķita tikai tāds dauzonīgs impulss, kuru pat nebijām plānojuši atstāt, tomēr no tās attīstījās kopējais dziesmas raksturs, piešķirot dziesmai rituāla sajūtu, kas piedien "aizburot" pagātni. Dziesma ir par pagājušo lietu atstāšanu, par nereālo ilūziju palaišanu un iešanu tālāk, ņemot pieredzēto sev līdzi, bet neļaujot pagātnei sevi stādināt. 

Koncerti:

12. februārī pl. 19:00 Latgales vēsniecībā Gors, Rēzeknē

13. februārī pl. 19:00 Lielajā Dzintarā, Liepājā

14. februārī pl. 18:00 Dzintaru koncertzālē, Jūrmalā

Biļešu iepriekšpārdošana Biļešu servisa kasēs. Astro’n’out aicina savus klausītājus biļetes iegādāties līdz Ziemasvētkiem, piedāvānot zemākās biļešu cenas— no 10 EUR 

http://www.bilesuserviss.lv/lat/search:astronout/

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs