Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Astro'n'out koncertos piedalīsies Laima Jansone

Intro, 2016. g. 13. janvārī

Kā ziņots iepriekš, trīs dienās trīs pilsētas — 12.,13. un 14. februārī attiecīgi Rēzeknē, Liepājā un Jūrmalā izskanēs grupas Astro’n’out & DJ Rudd mini koncerttūre Astro’ Electro Acoustic 2.0.

Koncertos skanēs labākās Astro'n'out dziesmas neierastos aranžējumos, kā arī klausītāji gūs pirmo ieskatu grupas jaunā albuma materiālā. Grupai uz skatuves pievienosies tās ilggadējais draugs un producents DJ Rudd, kā arī izcilā latviešu koklētāja Laima Jansone.

Māra: “Ar Laimu sanāca iepazīties tuvāk kopīgi veidojot priekšnesumu Eņģeļi pār Latviju koncertam. Tam gatavojoties, sajutu, ka neskatoties uz dažādajiem pārstāvētajiem mūzikas laukiem, mēs sajūtiski dalam līdzīgas vērtības kā dzīvē, tā mūzikā. Laima vienmēr uzrunājusi ar savu dabiskumu, gaišumu, bet galvenais mūs visus ļoti iedvesmo viņas unikālā kokles spēle, atmosfēra kādu viņa spēj uzburt ar vienu instrumentu un uzdrīkstēšanās pludināt žanrus. Astro’ Electro Acoustic 2.0 ir koncerti, kuros mēs vēlamies kāpt ārā no komforta zonas un ļauties muzikāliem ekperimentiem. Tādēļ arī uzrunājām Laimu mums pievienoties un esam ļoti priecīgi un pagodināti, ka viņa ir piekritusi.

Kur gan labāk pavadīt vissirsnīgāko nedēļas nogali gadā, ja ne Astro’n’out koncertā?

12.februārī pl. 19:00 Latgales vēsniecībā Gors, Rēzeknē

13.februārī pl. 19:00 Lielajā Dzintarā, Liepājā

14.februārī pl. 18:00 Dzintaru koncertzālē, Jūrmalā

Biļešu iepriekšpārdošana Biļešu servisa kasēs.

http://www.bilesuserviss.lv/lat/search:astronout/

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs