Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

MARTS
The Libertines — All Quiet On The Eastern Esplanade
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

MARTS
28: Singapūras Satīns, Palladium koncertzāle
APRĪLIS
16: Ville Valo, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Klajā nāk Astro'n'out jaunais albums Multivitamīnu Multipaka

Intro, 2019. g. 2. oktobrī

Šodien, 2. oktobrī, klajā nācis grupas Astro’n’out jaunākais studijas albums Multivitamīnu multipaka. Starp 11 dziesmām tajā iekļauti arī atpazīstamie singli Dejot trakāk, Multivitamīnu multipaka un Agrāk, kas jau iekarojuši radio topus, kā arī grupas jaunākais skaņdarbs — Uzmācīga melodija (Mani).

Astro’n’out sestais studijas albums tapis divu gadu garumā vairākās grupas radošajās nometnēs Raunā, Vidrižos un Kuldīgā, pa šo laiku piedzīvojot gan “dekrēta pauzi”, gan citas pārmaiņas, kas jūtamas arī dziesmu aranžējumos, kur dzīvo bungu vietā nācis elektroniskāks skanējums.

 “Radot jauno materiālu, apzināti meklējām jaunu virzienu,” albuma tapšanu komentē Astro’n’out soliste un dziesmu tekstu autore Māra Upmane-Holšteine. “Pirmie radošie mēģinājumi pagāja sarunās, kurās sapratām, kā esam auguši un kādu redzam savu turpmāko radošo ceļu. Tikai pēc tam ķērāmies pie instrumentiem un sākām muzicēt, nereti ļaujot sev vienkārši izdauzīties.”

Māra Upmane-Holšteine atzīst, ka, neskatoties uz sākotnēji mērķtiecīgi ieturēto dzīvespriecīgi dejisko līniju, aizbēgt no sevis nav iespējams — kaut caur vieglu ironiju, tomēr arī jaunajā materiālā tāpat iezogas iepriekšējā albumā URDA aizsāktie “lielie jautājumi”. “Multivitamīnu multipaka, pirmkārt, ir par prieku un spēju izbaudīt esošo mirkli. Taču caur metaforām par sevis klonēšanu un plakano pasauli, jaunais albums runā arī par mūsdienu agresīvo tempu un pieaugšanu,” viņa atklāj.

Otrā singla Multivitamīnu multipaka nosaukums dots arī albumam, jo labi raksturo tā daudzkrāsaino skanējumu. Par jaunajām vēsmām Astro’n’out saka paldies Arnim Račinskim, DJ Makree, Kasparam Ansonam, Didzim Bardo, kā arī pārējiem mūziķiem, kuri bagātinājuši albuma skanējumu. Īpaši lielu pateicību grupa pauž uzticamajam draugam un jau trešā albuma galvenajam producentam DJ Rudd, ar kuru kopā noiets garākais darba posms. Albuma noformējumu veidojis Amsterdamā dzīvojošais mākslinieks Zigmunds Lapsa, savukārt dizainā iekļauto fotogrāfiju autors ir Krists Luhaers. Grupas Astro’n’out sastāvā muzicē Māra Upmane-Holšteine, Juris Kalnišs, Mārtiņš Elerts un Toms Poišs.

Astro’n’out aicina uz Multitūres koncertiem visā Latvijā

Jauno albumu Multivitamīnu multipaka grupa aicina nosvinēt Multitūrē, kas 12. oktobrī tiks atklāta ar koncertu Siguldā kultūras centrā Siguldas devons. 19. oktobrī Astro’n’out uzstāsies Alūksnes Kultūras centrā, 27.oktobrī — Liepājā koncertzālē Lielais dzintars, 10. novembrī — Jelgavas Kultūras centrā, 29. novembrī — koncertzālē Palladium Rīgā, savukārt tūres noslēdzošais koncerts notiks 1. decembrī Vidzemes koncertzālē Cēsīs. Multitūres koncertos papildus jaunajiem skaņdarbiem tiks atskaņotas arī Astro’n’out iemīļotākās dziesmas no iepriekšējiem pieciem albumiem.

Biļetes uz koncertiem nopērkamas:

Biļešu servisa kasēs internetā: https://ej.uz/multiture

Biļešu servisa tirdzniecības kasēs visā Latvijā: https://ej.uz/BS-tirdzniec-multiture

— aula.lv: http://ejuz.lv/22vq

No 2. oktobra Astro’n’out jaunais albums Multivitamīnu multipaka ir pieejams ne tikai taustāmā formātā, bet arī populārākajās digitālajās mūzikas straumēšanas vietnēs — Spotify, iTunes, Deezer u.c. Albumu gan digitālajā, gan CD formātā var iegādāties Ekase.lv, bet CD formātā — mūzikas veikalos Upe, Randoms, Upe tuviem un tāliem un Circle K Rīgā, kā arī Jānis Roze grāmatnīcās daudzviet Latvijā.

Albuma un koncertturnejas atbalstītāji: apdrošināšanas sabiedrība BALTA un poligrāfijas aģentūra DBA Tehnoloģijas. 

 Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs