Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

MARTS
The Libertines — All Quiet On The Eastern Esplanade
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

MARTS
28: Singapūras Satīns, Palladium koncertzāle
APRĪLIS
16: Ville Valo, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Instrumenti aicina uz vērienīgu koncertu Daugavas stadionā

Intro, 2019. g. 24. janvārī

Instrumenti izziņo koncertu, kas vasaras pašā noslēgumā, 31. augustā, notiks Daugavas stadionā, Rīgā. Līdz ar koncertu, Instrumenti piedāvā arī video klipu dziesmai Aukstākā līmeņa mīlestība, kas ir pirmais singls no pavasarī gaidāmā albuma Cilvēks.

Koncertu Daugavas stadionā Instrumenti sola kā vērienīgāko koncertu grupas pastāvēšanas vēsturē. Grupas mūziķis Reinis Sējāns komentē: "Doma par tik vērienīgu šovu mūs urda jau kopš pagājušā gada sākuma, kad vēl gatavojāmies Siguldas koncertiem, jo jau toreiz zinājām, ka Atkala ir tikai pirmais cēliens Instrumenti stāstā. Otrais cēliens — albums Cilvēks ar savu enerģijas blīvumu burtiski pieprasa vēl lielāku plašumu, lai jaudai būtu, kur ieskrieties. Šis noteikti ir lielākais izaicinājums grupas Instrumenti vēsturē, bet mēs tam jūtamies gatavāki kā jebkad."

Pavasarī gaidāmais, nu jau piektais, grupas studijas albums Cilvēks būs kā stāsta turpinājums Instrumenti ierakstam Atkala. Jaunā albuma ietvaros, Instrumenti gatavo vairākas interesantas muzikālas sadarbības, kas tiks atklātas vien līdz ar albuma izdošanu.

Video klips singlam Aukstākā līmeņa mīlestība uzņemts gaidāmā koncerta notikuma vietā — Daugavas stadionā. Klipa režisors un Instrumenti domubiedrs Uģis Olte stāsta: "Dziesma pati diktēja priekšā attēlus. Un tajās retajās reizēs, kad tas notiek bez piepūles, nedrīkst šiem attēliem neticēt. Dziesmas vizualizēšanai vajadzēja visus Daugavas stadiona prožektoru kilovatus. Dziesmu dzirdēju kā ironisku stāstu par atsaldētību un jutekļu pārsātinātību. Šāda sajūta paģēr vizuālus temperatūras kontrastus. Tādēļ radās fotonegatīvā pasaule, kuras vēsie iemītnieki nēsā maskas, kas izliekas par īstu cilvēku sejām. Vēss palags kā ekrāns iestiepts futbolvārtos, kurā murcās silti ķermeņi. Mūziķi, kas, spēlējot no visas sirds, izstaro svelmi kā tikko dzimušas zvaigznes."

Koncerta biļetes iegādājamas vietnē www.koncerts.lv, kā arī Biļešu Serviss tirdzniecības vietās. Pirmās 500 ieejas biļetes lētāk, bērniem līdz 6 g.v. ieeja bez maksas. Pieejamas arī sēdvietas cenā no 20.00 eur — 35.00 eur. Koncerta organizatori ziņo, ka biļešu cenas var tikt mainītas bez iepriekšēja paziņojuma, un norāda, ka laika gaitā tirdzniecībā var tikt palaistas pārdošanā papildus sēdvietas.

http://vimeo.com/313028945


 

Tavs komentārs