Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

MARTS
The Libertines — All Quiet On The Eastern Esplanade
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

MARTS
28: Singapūras Satīns, Palladium koncertzāle
APRĪLIS
16: Ville Valo, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Instrumenti Daugavas stadiona koncerta īpašā viešņa būs Aminata

Intro, 2019. g. 9. augustā

Pirms Instrumentu vērienīgā koncerta 31. augustā Daugavas stadionā ar īpaši sagatavotu programmu kā viesmāksliniece uzstāsies Aminata.

Instrumenti mūziķi Aminatu uzskata par vienu no spēcīgākajām latviešu vokālistēm un dziesmu autorēm, līdz ar ko ir pārliecināti, ka Aminatas dalība grupas vērienīgajā Daugavas stadiona koncertā būs kā valdzinoša priekšspēle.

“Ļoti priecājos par iespēju iesildīt Instrumentus un uzstāties Daugavas stadionā. Vienmēr esmu apbrīnojusi Instrumentu radošo un pārdomāto pieeju koncertiem — tie vienmēr ir kā uzvedumi — ar šovu, kostīmiem un gaismām. Viens aizraujošs piedzīvojums! Un šoreiz man ir tas prieks būt daļai no šī piedzīvojuma. Nevaru vien sagaidīt, kad kāpšu uz skatuves ar savām jaunākajām dziesmām,” savas sajūtas raksturo Aminata.

Pavisam nesen Aminata laidusi klajā savu pirmo dziesmu latviešu valodā Maiga vara, kuras teksta autors ir Instrumentu mūziķis Jānis Šipkēvics.

Te skatāms Maiga vara video, kurā līdzās Aminatai piedalās arī Jānis Šipkēvics:

Par tuvojošo koncertu stāsta Jānis Šipkēvics: "Visa šī vasara noritējusi, apkopojot jau izsenis lolotas idejas un sapņus, kuri beidzot sagaidījuši īsto brīdi, īsto stundu, īsto koncertu. Īsto mērogu! Ar prieku esam atgriezuši apritē jau iemīļotas, bet piemirstas Tru albuma dziesmas, tās savienojot ar 2019. gada Cilvēka šķautnēm. Arī dažas nebijušas "pārsteigumu brīnumieceres" jau iemēģinājām koncertos Kuldīgā un Alūksnē, un visas gaismiņas rāda, ka Daugavas stadionā šīs abas malas beidzot savienosies. Tās, kā zināms, nesadalās."

Instrumenti koncerts Daugavas stadionā, Rīgā

18:00 ieeja

20:00 Aminata

21:00 Instrumenti

Biļetes uz koncertu nopērkamas Biļešu Serviss tirdzniecības vietās un koncerts.lv. Bērniem līdz 6 g.v. pieaugušo pavadībā ieeja bez maksas, taču bērniem no 7-12g.v. nopērkamas biļetes par puscenu.

Kopš Instrumenti jaunākā albuma Cilvēks izdošanas, tapuši divi albuma dziesmu remiksi — Te Saule aust jaunās skaņās ietērpis Kashuks, un savu versiju dziesmai Visā visumā Visums ir viss radījis N`Works. Tie pieejami šeit: https://failiem.lv/u/h2jcuhrp

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs