Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

MARTS
The Libertines — All Quiet On The Eastern Esplanade
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

MARTS
28: Singapūras Satīns, Palladium koncertzāle
APRĪLIS
16: Ville Valo, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Shipsi izdos EP

Intro, 2015. g. 26. oktobrī

1. decembrī klajā tiks laists grupas Instrumenti dalībnieka Jāņa Šipkēvica pirmais solo mini albums, kam par godu mūziķis rīkos vairākus koncertus vēsturiskajā Kristiana Karla fon Stricka villā iepretim kafejnīcai Piens.

Jau iepriekš Šipkēvics tur rīkojis kamermūzikas vakarus, tādēļ šī vieta šķitusi visatbilstošākā, lai tajā pārziemotu ar sniega sajūtu aiz loga, muzicētu intīmā gaisotnē, ar sev tuvāko klaviermūziku, vokālo daudzbalsību, improvizāciju un dzeju. 

“Ir sarunas, kuras var notikt tikai pašam ar sevi, tās nerunā skaļi. Un šādā vidē, kurā publikas ir tik, cik var ietilpt vienā lielā viesistabā, es jūtos ļoti tuvu. Varu atrast katra atnākušā acu skatienu. Tuvu cilvēkiem, tuvu pats sev. Un pēc tik uzmanīgām 75 minūtēm, es vienmēr jūtos kādu sev svarīgu kamolu atšķetinājis. Un zinu, ka neesmu tāds vienīgais.”

Koncertā skanēs dziesmas ar Federiko Garsijas Lorkas, Raiņa, Agneses Krivades un tautas vārdiem, Ludviga van Bēthovena, Filipa Glāsa klaviermūzika, kā arī paša Jāņa Šipkēvica jaundarbi.

SHIPSEA

Jāņa Šipkēvica kamerkoncerts balsij, klavierēm un neredzamam korim

K.K. fon Stricka villa, Aristida Briāna iela 9, Rīga

8., 9., 15. un 16. decembrī

Ieeja no 19:00, koncerta sākums 20:00

Pirmās 100 biļetes par 12 EUR pieejamas www.ekase.lv

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs