Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

MARTS
The Libertines — All Quiet On The Eastern Esplanade
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

MARTS
28: Singapūras Satīns, Palladium koncertzāle
APRĪLIS
16: Ville Valo, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Instrumenti izziņo vasaras koncertus Siguldā un publicē jaunu mūzikas video

Intro, 2018. g. 7. februārī

Grupa Instrumenti 15. un 16. jūnijā sniegs brīvdabas solo koncertus Siguldas pilsdrupu estrādē. Līdz ar biļešu tirdzniecības sākumu publicēts arī jauns Andra Freidenfelda režisēts videoklips dziesmai HES un Tu.

"Instrumentugaidāmie koncerti Siguldas pilsdrupu estrādē būs jaudīgi — vajadzīgo enerģiju esam krājuši jau labu laiku, un līdz jūnija vidum to turpināsim lādēt. Kaļam plānus šovam, kas pārsitīs to, ko esam darījuši līdz šim. Šoreiz iesim vēl tālāk, un rausim visus klausītājus sev līdzi,” ar aizrautību stāsta grupas dalībbnieks Reinis Sējāns.

Šodien jau sākusies koncertu biļešu tirdzniecība — pirmās pārdošanā palaistās biļetes pieejamas par zemāku cenu. Pieejamas atlaides Siguldas ID kartes īpašniekiem, kā arī īpašs piedāvājums ģimenēm ar bērniem.

HES un Tu ir trešais singls un video no pagājušā gada nogalē izdotā Instrumenti albuma Atkala, ko mūzikas kritiķi atzinuši par līdz šim labāko grupas veikumu.

HES un Tu videoklipa režisors ir Andris Freidenfelds, kurš, lai arī stāvējis klāt pie Latvijas mūsdienu populārās mūzikas video klipu šūpuļa, kā viens no pieprasītākajiem mūzikas video režisoriem, atzīst, ka video jomā sen nebija neko darījis, līdz viņu uzrunājuši grupas Instrumenti mūziķi.

“Instrumenti ar HES jaudu ievilka mani atpakaļ vagoniņā. Nevaru iedomāties labāku kompāniju, ar kuru atsākt vecos niķus un stiķus. Viņi ir aktieriski perfekti, jautri, pacietīgi, paklausīgi un gudri,” stāsta Freidenfelds.

Instrumenti — HES un tu from Instrumenti on Vimeo.

Tavs komentārs