Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

MARTS
The Libertines — All Quiet On The Eastern Esplanade
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

MARTS
28: Singapūras Satīns, Palladium koncertzāle
APRĪLIS
16: Ville Valo, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Instrumenti piedāvā video dziesmai Tu atvēri mani ar nazīti

Intro, 2018. g. 29. maijā

Instrumenti piedāvā jaunu singlu un video Tu atvēri mani ar nazīti,  kuru radījusi Lielā Kristapa laureāte režisore Krista Burāne un animāciju mākslinieks Toms Burāns.

Stāsta klipa režisore Krista Burāne: "Grupas Instrumenti mūziķi pie mums ar animāciju mākslinieku Tomu Burānu atnāca ar ideja par klipa vienu no galvenajiem varoņiem — Sīpoliņu, kurš ar nazīti tika atvērts dziesmas Hes un tu klipā. Mums šī ideja ļoti patika un zinot par to, ka tieši Siguldā notiks grupas koncerti, kaut kā ļoti dabiski šķita, ka klipa darbībai ir jābūt saistītai ar Bobsleja un kamaniņu trasi. Savukārt, klipa stāsts veidojās naksnīgi vēsos toņos, rezonējot dzīves pieredzei ar dziesmas tekstu un mūziku. Mums ar Tomu šī ir debija mūzikas video un tāpēc liels prieks par uzticību no Instrumenti puses, jo īpaši tāpēc, ka, manuprāt, Tu atvēri mani ar nazīti ir ļoti spēcīgs skaņdarbs."

Instrumenti ceturto singlu no pērn decembrī klajā nākušā albuma Atkala izdod nepilnas trīs nedēļas pirms vērienīgajiem koncertiem, kas 15., 16. un 17. jūnijā norisināsies Siguldas pilsdrupu estrādē.

Siguldas koncertu programmu Instrumenti veido, balstoties uz albuma Atkala muzikālo materiālu, taču netrūks arī skaņdarbi no pārējiem grupas albumiem, neaizmirstot publikai iemīļotākās dziesmas.

Instrumenti menedžments kopā ar AS Pasažieru vilciens radis iespēju nodrošināt īpašu papildus vilciena reisu maršrutā Sigulda-Rīga visas trīs koncerta dienas plkst. 23:45.

Koncerta biļetes vēl nopērkamas www.instrumenti.in, kā arī Biļešu Serviss tirdzniecības vietās. Pieejami īpaši ģimenes biļešu komplekti; ar Siguldas ID kartēm biļetes lētāk. Tāpat, Biļešu Servisā meklējams komplekts “Ieejas biļete 3 personām + Atkala CD”.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs