Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Līdz 1. novembrim iespējams pieteikties dalībai TMW

Intro, 2016. g. 7. oktobrī

2017. gadā no 27. marta līdz 2. aprīlim norisināsies jau devītais pilsētvides mūzikas festivāls Tallinn Music Week. Tikai līdz 1. novembrim mākslinieki no visas pasaules, tai skaitā Latvijas, aicināti pieteikties dalībai festivālā, kas nodrošinājis strauju izaugsmi daudzām grupām no Baltijas. Mūzikas industrijas profesionāļiem tā ir iespēja dibināt jaunus kontaktus, satiekot nozares pārstāvjus no visas Eiropas. Vēl tikai šodien delegātu reģistrācija iespējama par draugu cenu.

Festivāls Tallinn Music Week (TMW), kas katru pavasari noris Tallinā jau kopš 2009. gada, ir nedēļu gari talanta, kreativitātes, brīvības un vienlīdzības svētki. Jau savā devītajā gadadienā festivāls piedāvā plašu mūzikas programmu, kas sastāv no aptuveni 200 Baltijas, Eiropas un pat pasaules mākslinieku koncertiem. Šo programmu, kurā atrodami gan topos esoši popmākslinieki, folkmūzikas inovāciju mīļi un klasiskie mūziķi, izskatot visus mākslinieku iesūtītos pieteikumus, veido grupa Igaunijas mūzikas un pasākumu ekspertu. Festivāls aicina pieteikties arī Latvijas dažādu žanru pārstāvošos mūziķus līdz 1. novembrim mājaslapā: tmw.ee/my/applications/add#

Savā pastāvēšanas laikā TMW ir kļuvis par nozīmīgu jauno mākslinieku platformu. 2016. gadā tika saņemts rekordliels pieteikumu skaits — festivālam pieteicās 1300 mākslinieki no 47 valstīm, no kuriem 250 mākslinieki no 33 valstīm kāpa uz kādām no Tallinn Music Week skatuvēm. Starp tiem iekļuva arī Alise Joste, NiklāvZ, Ozols, Rīgas Modes, Shipsea, Triana park un Very Cool People, kā arī dāņu-somu indie supergrupa Liima, kuru šogad varēja dzirdēt arī festivālā Positivus.

Mākslinieku pieteikšanās TMW 2017 noris līdz 1. novembrim (ieskaitot) šeit: tmw.ee/my/applications/add# Pilnā festivāla programma ar aptuveni 200 māksliniekiem tiks izziņota februārī.

TMW 2017 delegātu caurlaides festivāla mājaslapā ir pieejamas par īpašu cenu — €100 tikai līdz 30. septembrim. Reģistrējies un kļūsti par delegātu šeit:

http://tmw.ee/store/delegate-pass

TMW delegātu caurlaide sniedz pieeju festivāla konferencei un semināriem, kā arī prioritāru pieeju mūzikas festivālam. TMW 2017 konferences grafiks tiks publicēts decembrī.

TMW 2017 biļetes festivāla mājaslapā ir pieejamas par €40 līdz 30. novembrim.

Fesruvāla biļetes sniedz pieeju visiem koncertiem un piedāvā iespēju izmantot atlaides TMW Tastes restorānos. Iegādājies savu festivāla biļeti šeit: http://tmw.ee/store/festival-pass

Jau otro reizi TMW aizpildīs veselu nedēļu. Papildus mūzikas programmai un divu dienu ilgai industrijas konferencei, TMW piedāvā bezmaksas City Stage koncertus, labāko restorānu izlasi TMW Tastes, TMW Arts programmu, Dizaina tirdziņu, kurā atrodami aizraujošākie Baltijas un Skandināvu zīmoli un dizaini, TMW Talks sarunu sēriju un City Space aktivitātes, kas veidotas sadarbībā ar interjera dizaineriem no Igaunijas mākslas akadēmijas.

www.tmw.ee

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs