Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

MARTS
The Libertines — All Quiet On The Eastern Esplanade
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

MARTS
28: Singapūras Satīns, Palladium koncertzāle
APRĪLIS
16: Ville Valo, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Fonofest konkursa rezultāti

Gundars Zaburdajevs, 2012. g. 11. jūlijā

Esam apkopojuši Fonofest konkursa rezultātus. Par uzvarētāju tika atzīta un divas biļetes uz pasākumu jau saņēmusi Terēze Tursa, kuras sapņu festivāla stāstu varat redzēt zemāk. Sakām lielu paldies visiem konkursa dalībniekiem. Tematu bija sapratuši gandrīz visi un bija interesanti lasīt dažādos izpildījumus — gan stāstā, gan pat dzejā.

Lai cik dīvaini tas arī neizklausītos, vēl nekad neesmu apmeklējusi nevienu festivālu,jā es zinu-it's so lame, bet festivāls, ko es tiešām gribētu apmeklēt ir "Fonofest".

Rīts pirms "Fonofest" varētu sākties šādi. Man noteikti nebūtu ceļam naudas, tāpēc es stopētu mašīnas. Man noteikti paveiktos un es nostopētu vecu žiguli, kas nebūtu vairs pirmā svaiguma, šoferis omulīgs vecītis, kurš ceļu var saskatīt tikai pie acīm pielicis palielināmo stiklu. Beidzot esmu klāt. Viss notiek. Forši. Mūzika skan, viegli iereibuši cilvēki dejo un izbauda pasākuma atbrīvoto atmosfēru. Uz skatuves uznāk Labvēlīgais Tips un sāk dziedāt savu slaveno hītu "Omnibuss". Apkārt dzirdama dažādu balsu murdoņa "Omnibuss, Omnibuss iebrauc manā dārzā kluss..." 109

Nākamais rīts. Lāābrīt visiem! Ārā ir tik karsts, ka stāvot blakus kādam cilvēkam pēc brītiņa attopies, ka esi tam pielipis klāt. That akward moment, kad cenšoties atlipināties no blakus stāvošā cilvēka tu pasaki „AU”!  Vienīgais, ko šodien gribas ir ielekt ūdenī. Tā arī daram, lielākā daļa tautas atrodas ūdenī. Vakars klāt, uz skatuves parādās jaunas grupas un cilvēki dejo aizrautīgāk un aktīvāk kā vakar.

Trešā diena. Jābrauc mājās. Savācam savu baru, jauniegūtos draugus, labu un pozitīvi noskaņotu garastāvokli un braucam mājās. 

Foto: Publicitātes foto

Manuprāt, ļoti orģināli un forši !

kabacis 2012. gada 7. septembrī, 21:49

Neslikti

lauma 2013. gada 6. februārī, 18:56

Tavs komentārs