Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Noslēgusies mākslinieku pieteikšanās Tallinn Music Week

Intro, 2015. g. 23. decembrī

Festivālam pieteikušies mākslinieki no visas pasaules, tostarp arī Latvijas. Biļetes uz festivālu par īpašo ceno (45 eiro) ir iespējams iegādāties Biļešu servisa kasēs līdz 3. februārim. Jau astoto reizi Tallinn Music Week notiks Tallinā, Igaunijā no 2016. gada 28. marta līdz 3. aprīlim.

Pavisam nesen noslēdzās mākslinieku pieteikšanās Tallinn Music Week. Kopumā festivāls saņēma aptuveni 1300 pieteikumus no 47 valstīm, pārspējot visus iepriekš uzstādītos rekordus. No Latvijas festivāla organizatori saņēma 57 pieteikumus, tādējādi iekļūstot TOP 10 aktīvāko pieteikumu iesūtītāju sarakstā. Aptuveni 200 pieteikumi tiks apstiprināti kā festivāla mākslinieki, un tie tiks izziņoti februāra sākumā.

Patlaban TMW ir viens no vadošajiem Eiropas pilsētvides festivāliem, kas ar savu rūpīgi izstrādāto mākslinieku programmu pārsteigs ikkatru ziņkārīgo apmeklētāju. Tie ir kreativitātes, zinātkāres, brīvības un vienlīdzības svētki, kas nu ir kļuvuši par vienu no galvenajiem satikšanās punktiem austrumu, rietumu un centrālās Eiropas radošajām apvienībām.

Kā perfekts brīvdienu galamērķis, Tallina pārsteidz ar plašo aktivitāšu klāstu, kas agra pavasara piedzīvojumus padarīs neaizmirstamus. Bez koncertiem Igaunijas galvaspilsētas labākajās arēnās, TMW ir lielisks veids, kā atklāt mazāk pazīstamās pilsētas daļas. Bezmaksas pārsteiguma koncerti negaidītās vietās, pub-quiz stila sarunas kā daļa no TMW Talks un kulinārijas gardumi, kas iepazīstinās ar labākajām vietām, kur paēst Tallinā, aizraus apmeklētājus. Nemaz nerunājot par pagājušā gada favorītu — Tallinn Craft Beer Weekend, kas apvieno mazās alus darītavas reģionos un ārpus tiem, kā arī TMW Arts galeriju programmu, kas iepazīstina ar lokālo un reģionālo mākslas ainu. Kā pilnībā jauns papildinājums, Design Market piedāvās nozīmīgākos jaunos reģionālos dizaina produktus sestdien un svētdien.

Festivāla caurlaides, kas sniedz piekļuvi visiem koncertiem un atlaides TMW Tastes restorānos, ir pieejamas par 45€ līdz 3. februārim, kad tās kļūs dārgākas un maksās 50€. Savukārt jau no 21. marta caurlaižu cena būs 55€.

Biļetes var iegādāties šeit: http://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/tallinn-music-week-2016-festivalipass-169571. Tāpat tmw.ee on-line veikalā var iegādāties ne tikai biļetes, bet arī rezervēt apmešanās vietu par īpašu cenu kādā no trim Tallink viesnīcām.

Starp nozīmīgākajiem māksliniekiem, kas snieguši savus koncertus Tallinn Music Week ir Vashti Bunyan (UK), Public Service Broadcasting (UK), Motorama (RU), Kate Boy (SWE) Mirel Wagner (FI) un daudzi citi.

Viss Talinn Music Week festivāls ilgst nedēļu: no 28. marta līdz 3. aprīlim.

TMW 2016 datumi:

28. marts — 3. aprīlis: TMW Tastes, TMW Talks

29. marts — 2. aprīlis: TMW Arts

30. marts — 2. aprīlis: City Stage

31. marts — 2. aprīlis: galvenā festivāla programma

1. — 2. aprīlis: TMW mūzikas industrijas konference, Tallinn Craft Beer Weekend

2. — 3. aprīlis: Design Market

Tallinn Music Week 2015 skaitļos:

206 mākslinieki no 26 valstīm

121 Igaunijas mākslinieku priekšnesumi

24 050 festivāla apmeklētāji

853 konferences delegāti (no kuriem 309 bija no Igaunijas)

544 delegāti no visas pasaules

180 mediju pārstāvji no visas pasaules

95 832 unikālie TMW mājaslapas apmeklējumi no 139 valstīm

www.tmw.ee

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs