Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Summer Sound šogad uzstāsies King Charles un Lost Frequencies

Intro, 2016. g. 26. februārī

Vasaras košākais festivāls LMT Summer Sound, sadarbībā ar Latvijas Mobilo Telefonu, šogad norisināsies jūlija pēdējā nedēļas nogalē, 29. — 30.jūlijā, un festivāla pirmo izziņoto mākslinieku sarakstā ir King Charles, Lost Frequencies, Milky Chance, Ozols, Bermudu Divstūris, Dzelzs Vilks un citi mākslinieki.

Šis būs jau sestais gads, kad Liepājas pludmalē norisināsiesLMT Summer Sound festivāls, kurš vienkopus pulcēs vairākus desmitus tūkstošus apmeklētāju un piedāvās ne tikai daudzveidīgu muzikālo programmu, bet arī plašu aktivitāšu un izklaides iespēju klāstu. Ņemot vērā nelabvēlīgos laika apstākļus iepriekšējos gados, festivāla norises datumi tiek mainīti un šogad tas notiks 29. — 30.jūlijā.

Festivāla galveno mākslinieku vidū ir britu alternatīvās, indie un folkroka skatuves pārstāvis — ekstravagantais King Charles. Šovasar Latvijā iemīļotais mūziķis atgriezīsies ar nupat klajā laisto otro studijas albumu, kā arī saviem lielākajiem hītiem. Uz festivāla skatuves sagaidīsim arī vienu no Beļģijas mūzikas scēnas pēdējā laika spožākajiem atklājumiem — jauno elektroniskās mūzikas talantu Lost Frequencies. Ar hītiem Are You With Me un Reality daudzsološais dīdžejs kļuvis par pirmo beļģu mūziķi, kuram izdevies iekarot britu topu virsotnes un šobrīd ir viens no gaidītākajiem māksliniekiem vairākos Eiropas un pasaules festivālos. LMT Summer Sound uzstāsies arī divu puišu duets no Vācijas — Milky Chance, kuri mūzikas topu virsotnē savulaik nokļuva ar regeja un folkmūzikas toņos ieturēto dziesmu Stolen Dance.

Nolatviešu mūziķu saraksta kā pirmie tiek paziņoti — Latvijas hiphopa leģenda un veiksmīgu atgriešanos repa lauciņā piedzīvojušais reperis Ozols, ballīšu mūzikas karaļi Bermudu Divstūris, nesen jaunu albumu izdevusī rokgrupa Dzelzs Vilks, grupa ar 25 gadus senu vēsturi — Linga, kā arī Intars Busulis & Abonementa Orķestris, enerģiskā un dzīvespriecīgā Aija Andrejeva un grupa Rīgas Modes. Festivāla mākslinieku programma tiks papildināta jau pavisam drīz.

LMT Summer Sound šogad priecēs ar vairākiem jaunumiem un papildinājumiem.

"Plānojam attīstīt visu labāko, ko esam iesākuši iepriekšējos gados, kā arī papildināt festivāla saturu ar jaunām lietām. Lai festivāls būtu kā iespaidīgs karnevāls, kurā divas dienas un naktis ļauties mūzikai, krāsām, gaismām, iespaidiem un neaizmirstamiem piedzīvojumiem — vieta, kur pazūd laiks un ikdienas raizes," par šī gada plāniem informē festivāla direktore Linda Zajarska.

Sadarbībā ar festivāla ilggadējo galveno partneri Latvijas Mobilo Telefonu arī šogad būs iespēja sekot līdzi festivāla video tiešraidei LMT mobilajā televīzijā LMT Straume.

AS Aldaris no šī gada kļūs par LMT Summer Sound festivāla otro galveno partneri. Par veiksmīgu sadarbību ir pārliecināts AS Aldaris mārketinga vadītājs Vadims Barisons: "Šī ir Aldara atgriešanās Liepājā ar jauniem spēkiem un jauniem pārsteigumiem festivāla apmeklētājiem. Mēs būsim parūpējušies, lai apmeklētājiem pietiktu Aldara alus un Somersby sidrs, kā arī par to, lai izklaides cienītājiem būtu īpaša zona, kur atpūtināt nogurušās kājas un baudīt alu nedaudz mierīgākā atmosfērā."

LMT Summer Sound festivāla biļetes no 22. februāra ir pieejamas visās Biļešu Serviss kasēs Latvijā un internetā. Šobrīd tirdzniecībā pieejamas festivāla 2 dienu biļetes par EUR 28 un 2 dienu biļetes ar telts vietu par EUR 35. Savukārt īpašs piedāvājums tikai Liepājas pilsētā — 2 dienu biļetes par EUR 23 un 2 dienu biļetes ar telts vietu par EUR 30.

Uz LMT Summer Sound festivālu ielūdz Latvijas Mobilais Telefons, atbalsta AS Aldaris, Liepājas Dome un Liepājas kultūras pārvalde, iesaka Radio SWH un Draugiem.lv.

http://www.summersound.lv

https://twitter.com/lmtsummersound

http://www.draugiem.lv/summersound/

https://www.facebook.com/lmtsummersound

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs