Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Latviju festivālā Tallinn Music Week pārstāvēs septiņi mūziķi

Intro, 2016. g. 30. martā

No 28. marta līdz 3. aprīlim Igaunijas galvaspilsētā Tallinā norisinās Baltijas valstīs lielākā mūzikas konference/festivāls Tallinn Music Week. Pasākuma ietvaros trīs dienu laikā uz vairākiem desmitiem skatuvju visā pilsētā kāps vairāk nekā 230 mūziķi no 33 valstīm, tostarp arī septiņi izpildītāji no Latvijas.

Sācies kā lokāls divu dienu pasākums ar piecām skatuvēm 2009. gadā, šobrīd Tallinn Music Week jau ir viens no gada nozīmīgākajiem mūzikas industrijas pasākumiem visā Ziemeļeiropas un Austrumeiropas reģionā, kurā satiekas perspektīvākie reģiona jaunie mūziķi, kā arī nozīmīgākie mūzikas industrijas profesionāļi no visas Eiropas. Jāatzīmē, ka astotajā konferences gadā tā pirmo reizi notiks visas nedēļas garumā, paralēli koncertiem un speciālistu diskusijām piedāvājot arī mākslas, kulinārijas un alus festivālu programmas.

Latviju šīgada Tallinn Music Week pārstāvēs septiņi mūziķi, kā arī ierakstu kompānija I Love You Records un Positivus festivāls, kas nu jau ierasti sestdienas pēcpusdienā piedāvās savu showcase programmu Kino Sõprus telpās. Pasākuma ietvaros uz skatuves kāps Lietuvas elektroniskās soulmūzikas pārstāvji Keymono, austriešu eksperimentālās popmūzikas grupa Leyya, poļu popmūziķe Soniamiki, apvienība iAmJones & The Dope Conspiracy no ASV, Latvijā vairākkārt redzētie Igaunijas elektroniķi I Wear* Experiment, rokmūziķi no Vācijas Soda Fabric, kā arī mūsu pašu dziesminiece, Austras balvas ieguvēja par pagājušā gada labāko albumu Latvijā, Alise Joste.

Kopā ar Alisi mūsu valsti festivālā pārstāvēs arī Latvijas hiphopa leģenda Ozols, Jānis Šipkēvics ar savu projektu Shipsea, perspektīvā indie popa grupa Rīgas Modes, talantīgais bītmeikers un producents NiklāvZ, allaž krāsainie un kolorītie Triana Park, kā arī fankmūzikas meistari Very Cool People.

Visu Latvijas mūziķu uzstāšanās laiki Tallinn Music Week ietvaros:

  • Shipsea: ceturtdien, 31. martā 22:00 Kultuurikatel un piektdien, 1. aprīlī 16:15 Viru Keskus
  • Rīgas Modes: piektdien, 1. aprīlī 14:00 Velvet Design Agency un 22:00 Von Krahl
  • Niklāvz: piektdien, 1. aprīlī 14:45 Cafe August un 23:30 MIMStuudio
  • Very Cool People: sestdien, 2. aprīlī 13:00 The Funky Bus un 20:00 Erinevate Tubade Klubi
  • Alise Joste: sestdien, 2. aprīlī 14:00 Hotel Nordic Forum un 20:00 Kino Sõprus
  • Triana Park: sestdien, 2. aprīlī 14:30 Viru Keskus un 23:00 Rock Cafe
  • Ozols: sestdien, 2. aprīlī 22:00 Sinilind

Tiek plānots, ka festivāla Tallinn Music Week programmu šogad baudīs vairāk nekā 25 tūkstoši apmeklētāju no 50 valstīm, tostarp vairāk nekā tūkstotis mūzikas žurnālistu un industrijas profesionāļu no visas pasaules. Joprojām ir pieejamas gan biļetes uz visām trīs festivāla dienām (to cena: 55 EUR), kā arī delegātu pases, kas to īpašniekiem ļaus ne tikai iekļūt visās koncertvietās bez rindas, bet arī iespēju piedalīties visos diskusiju paneļos un citos pasākumos, kas paredzēti tikai industrijas profesionāļiem. Delegātu biļešu cena ir 275 EUR, studentiem — ar 50% atlaidi. Visas biļetes iespējams iegādāties festivāla mājaslapā http://tmw.ee/.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs