Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

TUVĀKIE NOTIKUMI

SEPTEMBRIS
09: Shortparis, Laska Bar
24: Sting, Arēna Rīga
26: The Neighbourhood, Arēna Rīga
OKTOBRIS
06: The Cure, Arēna Rīga
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Gaidot LMT Summer Sound 2016: 1. daļa

Normunds Vucāns, 2016. g. 25. jūlijā

Jau šīs nedēļas nogalē Liepājā norisināsies festivāls LMT Summer Sound. Lai nepalaistu garām koncertus, kurus noteikti ir vērts redzēt, katru dienu līdz pat pasākumam piedāvāsim pa trim izpildītājiem, kuru sniegumu Liepājā noteikti ir vērts novērtēt klātienē.

TāTāTā (sestdien 20:00 uz LMT Skatuves)

Ir pagājuši jau seši gadi kopš pēdējo reizi Artis Dvarionas un Reinis Briģis (kā arī Čikijs, Mārtiņš Opmanis un DJ Rudd) pēdējo reizi kāpa uz skatuves kā TāTāTā, un tas jau pats par sevi ir pietiekams iemesls, lai šis automātiski būtu viens no pasākuma svarīgākajiem koncertiem. Savas īsās, bet gana spožās karjeras laikā grupa ir mums atstājusi pietiekami plašu zināmu skaņdarbu mantojumu, ko vēl vienu reizi dzirdēt dzīvajā būs aizraujošs piedzīvojums.

Rīgas Modes (piektdien 19:30 uz LMT Skatuves)

Vairākus no Rīgas Modes labākajiem koncertiem vispār esmu redzējis tieši LMT Summer Sound ietvaros, un vismaz pagaidām visas pazīmes liecina, ka šim vajadzētu būt patiesi episkam priekšnesumam. Liepāja šai grupai lieliski piestāv, tur viņi var darīt visdažādākās trakās lietas, un tur tas brīnišķīgi iederās. Turklāt kā Positivus lieku reizi apliecināja, otras tik ļoti izklaidējošas grupas Latvijā laikam pašlaik nemaz nav.

King Charles (sestdien 23:15 uz LMT Skatuves)

Jūs taču nedomājāt, ka šis apskats iztiks bez Latvijas Karaļa, vai ne? Tas nekas, ka jaunās dziesmas ir stipri viduvējas, tas nekas, ka vecās lielākajai daļai jau ir apnikušas un Latvijā dzirdētas daudz biežāk, nekā vajadzētu — Karalis pie mums joprojām ir Karalis, un savā koncertā Čārlzs to kārtējo reizi apliecinās. Vai vismaz viņa fanu pūlis noteikti aplicinās, ka ir ļoti uzticamas, paklausīgas un aktīvi līdzi dzīvojošas pavalstnieces.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs