Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

TMW izsludina mūziķu pieteikšanos

Intro, 2015. g. 12. oktobrī

Mākslinieku pieteikšanās un delegātu reģistrācija par zemāko cenu EUR 100 festivālam Talinn Music Week 2016 ir atvērta www.tmw.ee. Jau astoto reizi Tallin Music Week notiks Tallinā, Igaunijā no 2016. gada 28. marta līdz 3. aprīlim.

Tallin Music Week (TMW) ir ikgadēja mūzikas industrijas konference un festivāls, kas pulcē iespaidīgu skaitu reģionālos un pasaules mūzikas talantus, kā arī nozares pārstāvjus jau kopš 2009. gada. Kļūdama arī par pievilcīgu pavasara ceļojumu galamērķi pilsētas kultūras mīļiem ar tās daudzajām programmām un citiem pasākumiem, TMW piepilda Igaunijas galvaspilsētu ar teju 900 mūzikas industrijas profesionāļiem, vairāk nekā 200 reģionālo un pasaules mūziķu koncertiem un 25 000 mūzikas mīļiem.

Festivāla galvenā mūzikas programma, kas notiek no 29. marta līdz 2. aprīlim, piedāvā dažādu žanru sajaukumu aptuveni no 200 jauniem un jau populāriem māksliniekiem, kas nāk no Baltijas un arī Eiropas. Programmu veido vietējo mūzikas ekspertu komanda, pamatojoties uz mākslinieku iesūtītajiem pieteikumiem. Laipni gaidīti ir pieteikumi no visu mūzikas žanru pārstāvjiem.

Festivāla loma mūzikas industrijā ir krietni augusi un nu tas ir kļuvis par nozīmīgu platformu jaunajiem māksliniekiem no visas pasaules. TMW 2015. saņēma rekordlielu pieteikumu skaitu — aptuveni 1000 pieteikumus no 39 valstīm, no kuriem vairāk nekā 80 māksliniekiem no 26 valstīm bija dota iespēja piedalīties festivālā un uzstāties 25,000 apmeklētāju priekšā. Starp māksliniekiem, kuri ir veiksmīgi pārbaudījuši savu potenciālu TMW un guvuši atzinību, ir dāņu rokeri Get Your Gun un baltkrievu grupa Super Besse, kā arī tādas muzikālās apvienības kā Dānijas neparastā elektro grupa Rangleklods, Latvijas Instrumenti un somu French Films ir guvušas vietējo fanu pulku un koncertējušas šeit atkārtoti. Starp nozīmīgākajiem māksliniekiem, kuri ir uzstājušies festivālā, atrodami arī Vashti Bunyan (UK), Public Service Broadcasting (UK), Motorama (RU), Kate Boy (SWE) un daudzi citi.

TMW 2016 mākslinieku pieteikšanās notiek līdz 1. novembrim šeit: http://tmw.ee/mytmw?p=applications/submit. Pilns mākslinieku saraksts tiks paziņots februāra sākumā.

TMW divu dienu mūzikas industrijas konference ar starptautiskiem un vietējiem lektoriem tradicionāli sevī iekļauj plašu tēmu loku, sākot no vietējās kultūras aktualitātēm līdz globālām mūzikas biznesa problēmām. Katru gadu konferencē notiek arī "slavenību saruna" ar kādu mūzikas industrijas leģendu. Visā TMW pastāvēšanas laikā konferencē ir piedalījies iespaidīgs skaits pazīstamu nozares pārstāvju. Starp tiem ir Seimors Steins, leģendārais Sire Records dibinātājs un prezidents (Madonna, Ramones), Viva Albertina no The Sits, iedvesmojošie menedžeri Petri Lundens (Cardigans), Pīters Dženers (Pink Floyd) un daudzi citi. Igaunijas prezidenta Tomasa Hendrika Ilvesa tradicionālā Tallinn Music Week atklāšanas runa vienmēr ir bijis gaidīts notikums.

TMW konferences grafiks būs publicēts 2016. gada februārī. Apskatīt pagājušā gada programmu var šeit: http://tmw.ee/#!/conference/programme.

Lētāko biļešu piedāvājums delegātu caurlaidēm ilgst līdz 2016. gada 1. novembrim šeit: http://tmw.ee/passes/delegate-pass.

Pirmo reizi Tallin Music Week aizpildīs visu nedēļu, sākot ar pirmdienas apakšprogrammām TMW Tastes & TMW Talks. TMW City Stage savu darbību sāks trešdien, festivāls notiks ceturtdien, piektdien un sestdien, bet konferences programma aizpildīs gan piektdienu, gan sestdienu.

TMW 2016 datumi:

28. marts — 3. aprīlis: TMW Tastes, TMW Talks

29. marts — 2. aprīlis: TMW Arts

30. marts — 2. aprīlis: City Stage

31. marts — 2. aprīlis: galvenā festivāla programma

1. — 2. aprīlis: TMW mūzikas industrijas konference

2. — 2. aprīlis: Tallin Craft Beer Weekend

www.tmw.ee

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs