Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

JANVĀRIS
Sleater-Kinney — Little Rope
Future Islands — People Who Aren’t There Anymore
FEBRUĀRIS
Helado Negro — Phasor
Declan McKenna — What Happened to the Beach?
Chromeo — Adult Contemporary
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

DECEMBRIS
18: Jozef Van Wissem, Vagonu Halle
28: Ozols, Arēna Rīga
FEBRUĀRIS
17: X Ambassadors, Palladium koncertzāle
MARTS
28: Singapūras Satīns, Palladium koncertzāle
APRĪLIS
16: Ville Valo, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Viļņā dzīvojošā īru dziedātāja Ērika Dženingsa izdevusi jaunu singlu

Intro, 2015. g. 21. septembrī

Dziesma, kas gandrīz 10 gadus bija nozagusi lietuviešu sirdis, atdzimst jaunā formātā un izturējusi laika pārbaudi, ir gatava doties pasaulē. Džozefa Baldassara dziesma Lovely Day Ērikas Dženingsas izpildījumā un norvēģu-brazīliešu producenta Bjorna Holmeslanda izdotajā remiksā šo rudeni iekrāso spilgtāk nekā varētu gaidīt.

Pirmkārt, varētu jautāt, kāpēc lietuviešu sirdis tika nozagtas? Ērika Dženingsa uzplauka uz Baltijas mūzikas skatuves profesionālās karjeras sākumā savu padsmito gadu vidū. Kopā ar vecākiem apceļojusi pasauli, viņa apmetās Lietuvas galvaspilsētā Viļņā, un, tā kā viņas pirmie spēcīgie panākumi radīja tūlītēju mīlestību un talanta pielūdzējus, viņa ir viegli iekarojusi mūzikas tirgu.

Un, ja jums interesē, ko viņa pati par to domā, viņas atbilde ir: "Es nevaru darīt kaut ko, kam pati neticu".

Tieši tāpēc viņa turpina darboties kā neatkarīga māksliniece: "Es jūtos neticami laimīga un veiksmīga, ka kopš tīnes gadiem man joprojām ir veiksmīga mūzikas karjera. Un, vēl jo svarīgāk, ka esmu boss pati sev. Neviens mani nerausta aiz stīgām, kā tas šodien notiek ar daudzām popgrupām gan Lietuvā, gan starptautiskā mērogā ".

Viņas ilgstoši populārā singla Lovely Day atdzimšana ir negaidīts notikums pat viņas faniem. ".. Tas ir atšķirīgs, kā tam arī vajadzētu būt. Tomēr, nevarētu teikt, ka tā izklausīsies viss mans albums. Mana solo mūzika visdrīzāk ir gardēžu pops. Svaigi pagatavota, eleganti pasniegta ar īpašu garšu", — saka Ērika. 

Ērika Dženingsa vairākas reizes ir ieguvusi visas iespējamās balvas Lietuvā SKAMP un The Ball & Chain ietvaros. Visbeidzot, viņa dzied solo un no sākuma līdz beigām!

„Es jūtu, ka ir pienācis laiks. Es vienmēr esmu bijusi dziedātāja un nevaru iedomāties savu dzīvi bez mūzikas. Bet tagad man ir pārliecība un daudz pieredzes, lai sāktu dziedāt solo..", 

Viņas kompozīcijās un muzicēšanā būtiska ir pieķeršanās dažādiem mūzikas žanriem, kas ir kļuvusi par viņas rokrakstu. Viņas pirmais solo koncerts notika 2015. gada jūnijā, iesildot Roisin Murphy, kur viņa 30 minūtes dziedāja jaunos gabalus, rosinot jūsmīgas atsauksmes.

Tavs komentārs