Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

JANVĀRIS
Sleater-Kinney — Little Rope
Future Islands — People Who Aren’t There Anymore
FEBRUĀRIS
Helado Negro — Phasor
Declan McKenna — What Happened to the Beach?
Chromeo — Adult Contemporary
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

DECEMBRIS
18: Jozef Van Wissem, Vagonu Halle
28: Ozols, Arēna Rīga
FEBRUĀRIS
17: X Ambassadors, Palladium koncertzāle
MARTS
28: Singapūras Satīns, Palladium koncertzāle
APRĪLIS
16: Ville Valo, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Fever Ray uzstāsies Viļņā

Intro, 2017. g. 14. novembrī

Zviedru elektroniskās mūzikas grupas The Knife soliste Karina Dreijera sava solo projekta Fever Ray ietvaros 2018. gada 2. martā uzstāsies Lietuvā, Viļņas koncertzālē Compensa.

Karinas Dreijera balsij piemīt gan spalgums, gan dziļums. Balsi papildinot ar tehnoloģiju iespējām, tiek radīta muzikāli sarežģīta un noslēpumaina noskaņa. Arī vizuāli mūziķe saglabā noslēpumainību, uzstājoties dažādos tērpos, maskās, ar apgleznotu seju.

Starptautisku atpazīstamību Karina Dreijera iemantoja, kopā ar brāli izveidotajā elektroniskās mūzikas grupā The Knife. Savukārt 2009. gadā Karina debitēja kā solo māksliniece Fever Ray, par savu debijas albumu saņemot kritiķu un klausītāju atzinību. Albuma singls If I Had a Heart plaši tika izmantots TV seriālu Vikings, Person of Interest, Breaking Bad un Wentworth skaņu celiņos.

Šī gada 27. oktobrī Fever Ray izdeva savu otro albumu Pluge. Albumu var dēvēt par elektropopu ar eksperimentālajai mūzikai raksturīgām iezīmēm. Tā fokusā ir ar seksualitāti saistītas tēmas, kas drosmīgi tiek apskatītas kā personīgā, tā arī politiskā kontekstā. Albuma singliem dizaineris Martins Falks radījis fantastiskus, baisus videoklipus.

Mūzikas kritiķi Pluge velta atzinīgus vārdus, slavējot Karinas individuālismu — viņas spēju paust politisku, ar seksualitāti saistītu vēstījumu vienlīdz klausītājiem ļaujot izbaudīt mūziku, kas ir brīva no šo nopietno tēmu svara.  

Šobrīd Pluge var noklausīties mūzikas digitālajos straumēšanas servisos, bet 2018. gada februāri, Fever Ray dodoties Eiropas koncerttūrē, albums būs pieejams arī CD un vinila formātā. Eiropas koncerttūres ietvaros Fever Ray uzstāsies 22 valstīts, tajā skaitā 2. martā ar vienīgo koncertu Baltijā uzstāsies Viļņas koncertzālē Compensa.

Biļetes iepriekšpārdošanā būs pieejamas:

14. novembrī no plkst. 12 www.feverray.com

15. novembrī no plkst. 12 http://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/fever-ray--plunge-tour-2018-231956/, ar  www.8dw.lt atrodamo kodu.

17. novembrī biļetes būs pieejamas vispārējā pārdošanā http://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/fever-ray--plunge-tour-2018-231956/

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs