Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

JŪLIJS
Los Campesinos! — All Hell
Glass Animals — I Love You So F***ing Much
Empire of the Sun — Ask That God
Cults — To the Ghosts
Ice Spice — Y2K
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

JŪLIJS
19: Positivus 2024, Lucavsala
29: BBNO$, Palladium koncertzāle
31: Devendra Banhart, Hanzas Perons
AUGUSTS
02: Summer Sound 2024, Liepāja
12: Artemas, VEF Kvartāls
13: The Smile - ATCELTS, Siguldas pilsdrupu estrāde
14: Jessie Ware, Siguldas pilsdrupu estrāde
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Viļņā notiks jauns deju mūzikas festivāls

Intro, 2015. g. 26. novembrī

Nākamvasar, 11. un 12. jūnijā, Lietuvā pirmo gadu notiks deju mūzikas festivāls Summerburst ar Kygo, Deividu Guettu un daudziem citiem. Tas būs divudienu pilsētas festivāls, kurš norisināsies Viņģa parkā Viļņā. Summerburst uzstāsies aktuālākās deju mūzikas zvaigznes no visas pasaules.

“Vasara sākas šeit” — skan deju mūzikas festivāla Summerburst sauklis. Viņģa parkā divas dienas un naktis vairāk nekā 20 spilgtākās deju mūzikas zvaigznes radīs fantastisku atmosfēru — dalību festivālā jau apstiprinājuši tādi grandi kā Deivids Guetta un Kygo un drīzumā tiks izziņoti nākamie mākslinieki.

11. jūnijā uz festivāla skatuves kāps Kygo — norvēģu dīdžejs un producents, kura hits Firestone mūzikas vietnē YouTube skatīts jau vairāk nekā 100 miljonus reižu, bet Spotify tas var lepoties 275 miljoniem atskaņojumu.

12. jūnijā festivālā uzstāsies Deivids Guetta — franču dīdžejs, kurš karjeras laikā pārdevis vairāk nekā 40 miljonus ierakstu, un producents ar milzīgu fanu armiju. 2011. gadā Guetta tika atzīts par pasaules labāko dīdžeju un nu jau vairākus gadus nemainīgi atrodas labāko dīdžeju topa virsotnē.

Festivāls, kas ik gadu piesaista lielākās elektroniskās deju mūzikas zvaigznes, dīdžejus un vairāk nekā 100 tūkstošus apmeklētāju, pirmo reizi notiks ārpus Zviedrijas. Pārrunas norisinājās vairāku gadu garumā, līdz beidzot tas ir noticis — festivāls notiks arī Baltijā.

Tūkstošiem deju mūzikas cienītāju būs iespēja baudīt grandiozo notikumu Viļņā. Milzīgas skatuves tiks uzbūvētas vienā no zaļākajām vietām pilsētā — Viņģa parkā, tās papildinās jaudīgas skaņu iekārtas, fantastisks apgaismojums un pazīstamākie izpildītāji.

Summerburst — tās ir divas dienas un naktis eiforijas, deju ritmi un neaizmirstama pieredze! Biļetes uz festivālu no 1. decembra būs pieejamas Biļešu servisa kasēs un www.bilesuserviss.lv.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs