Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

The Pink Elephant izdod debijas albumu

Intro, 2015. g. 28. aprīlī

The Pink Elephant ir jauna grupa no Rīgas, Latvijas. Grupa dibināta 2013. gada sākumā un pirmo koncertu sniedza 2013. gada novembrī. Viņu mūzika, kā paši saka, ir dabas, blūza un džeza iedvesmots psihedēliskais roks, ko raksturo sapņainas ģitāras un vijīgas balsis.

Grupas sastāvā ir 4 puiši: Edvards Broders (balss, ģitāra), Rūdolfs Ozols (balss, ģitāra), Alberts Levics (balss, basģitāra), Kalvis Sležis (balss, bungas). Mūziķi iepriekš piedalījušies arī citos projektos, tostarp The Moonhouse, MonkeyRocks un Rebel Riot, un spēlējuši dažādu mūziku — džezu, indī, blūzu, rokenrolu. Kalvis joprojām spēlē fanka grupā Bunch Of Gentlemen, bet Rūdolfs veic ierakstus un regulāri uzstājas ar grupu Pyro Trees.

Visi The Pink Elephant dalībnieki dzied, čukst un vaid, un daudzbalsība ir viņu mūzikai raksturīga. Tajā saklausāmas visu grupas dalībnieku muzikālās ietekmes — džeza un klasiskā roka leģendas, 60. gadu psihedēlija un tādas mūsdienu grupas kā Grizzly Bear un Tame Impala. Katra dziesma ir kā ceļojums cauri laikam un telpai, kas klausītāju iedvesmo aizvērt acis un ļauties piedzīvojumam.

28. aprīlī The Pink Elephant prezentēs savu debijas albumu Mellowing. Albuma prezentācijas koncerts notiks pilsētas bārā “Vest” Rīgā, Stabu ielā 1, plkst. 20.00.

Šajā pašā datumā — 28. aprīlī — jauno albumu 24 stundas būs iespējams klausīties igauņu interneta žurnāla radio Rada7 (http://www.rada7.ee/eelkuulamine/the-pink-elephant-mellowing).

Pēc albuma prezentācijas koncerta Rīgā The Pink Elephant dosies Baltijas tūrē. Gaidāmi koncerti Viļņā, Valmierā, Cēsīs, Tartu, Tallinā un Pērnavā. Viļņā grupa svinēs ne tikai sava debijas albuma iznākšanu, bet arī Liverpool Indie/Rock Bar 1 gada jubileju.

The Pink Elephant nesen jau viesojās Viļņā, un projekta Vilnius Temperature ietvaros tika uzņemts videoklips. Puiši saka, ka tā bija brīnišķīga pieredze: “Tas koridors Viļņas vecpilsētā, kurā filmējām klipu, šķita tieši tik sapņains, kāda ir mūsu mūzika. Spēlēt vietā, kuru caurvij šādas sajūtas, bija brīnišķīgi un sirdssilti".

https://www.facebook.com/pinkselefants

https://twitter.com/pinkselefants

Baltijas tūre:

Vest, Riga: https://www.facebook.com/events/810584445690014/

Liverpool Indie/Rock Bar, Vilnius: https://www.facebook.com/events/938868592813453/

Siltumnīca, Valmiera:  https://www.facebook.com/events/1434160110231124/

Mala, Cēsis: https://www.facebook.com/events/824896740898484/

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs