Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Granatos festivālā Lietuvā uzstāsies Bastille un Džons Ņumens

Intro, 2014. g. 9. jūnijā

Pirmajā augusta nedēļas nogalē Rumšišķes brīvdabas etnogrāfiskajā muzejā otro gadu norisināsies mūzikas festivāls Granatos Live. Jau izziņoti pirmie tā mākslinieki — aktuālā britu grupa Bastille, viena no spožākajām jaunās paaudzes mūzikas zvaigznēm Džons Ņūmens, jau iepriekšējā festivālā iemīļotais mūziķis DUB FX, kā arī Latvijas duets Instrumenti.

Rokgrupa Bastille 2014. gada Brit Awards ceremonijā ieguvusi balvu nominācijā „Labākā debija”, un tās hiti Pompeii un Of The Night jau gadu neatstāj pasaules mūzikas topus. Festivālā Lietuvā grupa prezentēs savu debijas albumu Bad Blood. Šī paša nosaukuma turnejas koncertu biļetes ASV un Lielbritānijā tikušas pilnībā izpārdotas. 

Džonam Ņūmenam ir tikai 23 gadi, bet viņš jau var lepoties ar diviem numur 1 singliem Lielbritānijā, kā arī ar ļoti veiksmīgu debijas albumu, kas iznācis pagājušajā gadā. Mūziķa pirmais hits Love Me Again ātri kļuva par supergrāvēju ne vien viņa dzimtenē, bet arī tālu ārpus tās robežām. Dziesmas Cheating un Losing Sleep vēl vairāk nostiprināja Džona Ņūmena popularitāti — šobrīd viņš ir viens no iemīļotākajiem izpildītājiem Eiropā.

Granatos Live jau otro reizi uzstāsies bītboksa un dabstepa meistars Dub FX. Iepriekšējā gadā aviokompānijas vainas dēļ mūziķis nesaņēma savu bagāžu un nespēja sniegt pilnvērtīgu priekšnesumu, tādēļ šogad viņš apsolījies festivāla apmeklētājus priecēt ar divtik spēcīgu sniegumu.

Pateicoties izsmalcinātajam indīpopa un eksperimentālās elektronikas skanējumam, Instrumenti ātri iekarojuši Rietumu melomānu atzinību. Pērnā gada nogalē izdotais albums Procrastination pelnīti tiek dēvēts par vienu no visiespaidīgākajiem pēdējā laika mūzikas ierakstiem Latvijā. Lietuvā Instrumenti uzstājušies ne reizi vien, tomēr Granatos Live apmeklētājiem grupa sola īpaši aizraujošu gaismas, skaņas un, protams, mūzikas šovu.

Papildus jau uzskaitītajām zvaigznēm uz festivāla skatuves kāps arī Lietuvas mākslinieki — elektroniskās mūzikas duets Golden Parazyth, labākā kaimiņzemes hiphopa grupa G&G Sindikatas, indīroka grupa Colours of Bubbles, daudzsološais projekts Electronic I, kā arī par Lietuvas mūzikas nākotni pasludinātie Garbanotas Bosistas un daudzi citi.

Biļetes uz Granatos Live mūzikas festivālu, kas norisināsies no 1. līdz 3. augustam, iespējams iegādāties Biļešu Servisa tirdzniecības tīklā. Papildus informācija www.granatos.lt.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs