Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

JANVĀRIS
Sleater-Kinney — Little Rope
Future Islands — People Who Aren’t There Anymore
FEBRUĀRIS
Helado Negro — Phasor
Declan McKenna — What Happened to the Beach?
Chromeo — Adult Contemporary
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

DECEMBRIS
18: Jozef Van Wissem, Vagonu Halle
28: Ozols, Arēna Rīga
FEBRUĀRIS
17: X Ambassadors, Palladium koncertzāle
MARTS
28: Singapūras Satīns, Palladium koncertzāle
APRĪLIS
16: Ville Valo, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Stīvens Sigals uzstāsies blūza festivālā Lietuvā

Intro, 2014. g. 9. martā

Lietuvas festivālā Blūza Naktis, kas norisināsies  no 4.-5. jūlijam Varnai pilsētā pie Lukstas ezera, uzstāsies Holivudas spriedzes filmu aktieris Stīvens Sigals.

Stīvens Sīgals jūnijā un jūlijā dosies Eiropas koncerttūrē un 4. jūlijā — Amerikas neatkarības dienā, amerikāņu blūzs skanēs fesitvālā Blūza Naktis. Holivudas aktieris, producents, scenārists, aktīvs dabas aizstāvis, aikido meistars un mūziķis Stīvens Sigals ar mūziku ir bijis saistīts daudz ilgāk nekā spēlējis kautiņfilmās — pirmo ģitāru viņš saņēma 12 gadu vecumā. Šobrīd Stīvenam pieder viena no iespaidīgākajām blūza ģitāru kolekcijām visā pasaulē.    

Sigals filmējies tādas Holivudas filmās kā Black Dawn, The Patriot, The Foreigner, Machete, Urban Justice, Shadow Man un daudzās citās.

Gadu gaitā Stīvens izkopis ne tikai aktiermākslas prasmes, bet arī savu blūza spēli spēlējot kopā ar tādām blūza leģendām kā Bo Didlijs, Džons Lī Hūkers un saviem lielākajiem iedvesmotāju Klerensu “Gatemouth” Braunu, un BB Kingu, kas reiz teicis, ka Sigals spēlē lieliski.

Festivāls Bliuzo Naktys notiks Lietuvā, Varniai, no 4.-5.jūlijam. Pārējie mākslinieki tiks izziņoti drīzumā. Biļetes Biļešu Servisa kasēs.

www.bliuzonaktys.lt.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs