Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

JANVĀRIS
Sleater-Kinney — Little Rope
Future Islands — People Who Aren’t There Anymore
FEBRUĀRIS
Helado Negro — Phasor
Declan McKenna — What Happened to the Beach?
Chromeo — Adult Contemporary
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

DECEMBRIS
18: Jozef Van Wissem, Vagonu Halle
28: Ozols, Arēna Rīga
FEBRUĀRIS
17: X Ambassadors, Palladium koncertzāle
MARTS
28: Singapūras Satīns, Palladium koncertzāle
APRĪLIS
16: Ville Valo, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Summerburst aicina pieteikties sievietes-producentes

Intro, 2016. g. 20. aprīlī

Kā ziņots, 11. un 12. jūnijā Lietuvā pirmo gadu notiks Skandināvijā populārais deju mūzikas festivāls Summerburst, kurā uzstāsies Afrojack, Alesso, David Guetta, Dimitri Vegas & Like Mike, Kygo, Steve Angello un daudzi citi. Summerburst divu dienu garumā norisināsies Viņģa parkā Viļņā.

Elektroniskās deju mūzikas pasauli pārvalda vīrieši — gan mūzikas topos, gan uz festivālu skatuvēm lielākoties varam redzēt stiprā dzimuma pārstāvjus. Tieši tāpēc pasākuma rīkotāji Live Nation un festivāls Summerburst vēlas uz festivālu skatuvēm biežāk aicināt sievietes, kuras pašas rada mūziku.

Līdz ar to festivāls sāk unikālu projektu Summberburst himna 2016, kurā var pieteikties visas sievietes, kuras rada mūziku un nākotnē vēlas kļūst par DJ zvaigznēm. Turklāt uzvarētājas dziesma kļūs par Summerburst gada himnu. Māksliniece, kuras dziesma tiks izvēlēta kā oficiālā himna, saņems prēmiju 50 000 zviedru kronu apmērā un tiks aicināta uzstāties Summerburst festivālā trīs dažādās valstīs.

Ik gadu elektroniskās deju mūzikas festivāls izdod oficiālo dziesmu, kura raksturo festivālu. Šī dziesma tiek publicēta mūzikas straumēšanas servisos, tiek spēlēta festivāla laikā starp mākslinieku koncertiem un kļūst par daļu no filmas, kura ik gadu tiek izdota pēc festivāla.

Tā kā sieviešu kā mūzikas producentu un dīdžeju skaits festivālā vienmēr bijis neliels, festivāla organizatori nolēmuši, ka šī gada himnas autorei ir jābūt sievietei/sievietēm. Meitene, kura tiks aicināta producēt festivāla himnu, jau šovasar ar 30-45 minūšu DJ setu varēs uzstāties Summerburst festivālā Gēteborgā 27. — 28. maijā, Stokholmā 10. — 11. jūnijā, Helsinkos 11. jūnijā un Viļņā 11. — 12. jūnijā.

“Iemesls, kāpēc mēs to darām, ir vienkāršs — mēs vēlamies, lai pēc iespējas vairāk sieviešu kā mūzikas producentu vai DJ tiek pie iespējas izdot savu mūziku un spēlēt vienā no lielākajiem festivāliem Ziemeļeiropā,” stāsta Summerburst festivāla direktors Anderss Bostrēms.

“Nevar nepamanīt, ka lielāko daļu deju mūzikas, kas nokļūst mūzikas topos, rada vīrieši. Ir skumji, ka topos un uz festivālu skatuvēm neredzam sievietes. Vīriešiem ir radīti labāki apstākļi tur nokļūt. Mēs ticam, ka arī sievietes ir radījušas un radīs hitus, taču, lai viņas kļūtu populāras, nepieciešams atbalsts no mūzikas industrijas. Mēs ticam, ka ar “Summerburst” himnas radīšanu mēs kādai varam palīdzēt to īstenot,” turpina Anderss Bostrēms.

Kas tev jādara:

Visām konkursa dalībniecēm žūrijai jānosūta līdz šim neatskaņota dziesma, kura viņasprāt iederas festivālā.

Dziesma ir jāsūta uz epasta adresi anthem@summerburst.se, klāt pievienojot nelielu aprakstu par dziesmu un cilvēku/cilvēkiem, kas aiz tās stāv.

Dziesmas var iesūtīt līdz 13. maija plkst 23.59. Uzvarētājdziesmu žūrija paziņos 17. maijā.

Pieteikšanās noteikumi:

Dziesmas producents drīkst būt tikai un vienīgi sieviete (vīriešu producentu pasaulē netrūkst).

Tā kā konkursa sadarbības partneris ir Universal Music, māksliniecei nedrīkst būt spēkā esošs līgums ar kādu citu mūzikas ierakstu kompāniju.

Ko iegūs uzvarētājs?

50 000 zviedru kronu.

Dziesmu izdos Universal Music.

Iespēju atskaņot savu dziesmu 30 — 45 minūšu garā DJ seta laikā Summerburst festivālos Gēteborgā, Stokholmā, Helsinkos un Viļņā.

Live Nation aģenta palīdzību pārstāvot mākslinieci ārpus savas valsts.

Festivāls Summerburst segs uzvarētājas ceļošanas un apmešanās izdevumus festivāla laikā.

Žūrija:

Anderss Bostrēms, festivāla Summerburst direktors, Live Nation

Amanda Hansena, festivāla Summerburst mārketinga un PR vadītāja, Live Nation

Hollija Astera, Universal Music menedžere

Bendžamins Nīlsons, Zviedrijas radio Rix FM programmas direktors

Stīna Petrīni, OLW/Orkla komunikācijas vadītāja

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs