Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

12 mūziķi, kas jāredz Summer Sound: 1. daļa

Normunds Vucāns, 2017. g. 20. jūlijā

Festivālu sezonai turpinoties, nemanāmi ir pienācis laiks, kad jāsāk posties ceļam uz Liepāju, jo tieši tur jau 28. un 29. jūlijā norisināsies ikgadējais Summer Sound festivāls. Šogad uz piecām pasākuma skatuvēm kopā kāps vairāk nekā 40 mūziķu, tāpēc, lai neapmaldītos plašajā piedāvājumā, esam izvēlējušies 12, mūsuprāt, interesantākos vārdus, kuru koncertus palaist garām nebūtu prātīgi. Šodien sīkāk iepazīsimies ar pirmajiem trīs no tiem — Donu, Bandmaster un Franco Franco!

Dons

Uzstāsies sestdien, 29. jūlijā 00:30 uz Summer Sound skatuves

Skaidrs, ka Donu nodēvēt par īpaši aizraujošu vārdu festivāla programmā ir pagrūti, taču viņa nozīmību tajā noliegt nevar. Tieši šis kungs, nevis kāds no slavenajiem dīdžejiem, būs tas, kurš nodrošinās lielāko festivāla apmeklējumu, tieši uz viņa koncertu būs vislielākais pūlis un publikas sadziedāšanās. Dons var patikt un var nepatikt, taču nav šaubu, ka viņa uzstāšanās Summer Sound Latvijas apstākļiem būs patiesi iespaidīga.

Bandmaster

Uzstāsies sestdien, 29. jūlijā 18:30 uz Aldaris skatuves

Iepriekšējo pāris gadu laikā Bandmaster ir bijusi grupa, ko teju neiespējami ignorēt uz Latvijas mūzikas skatuves. Izcili video, teicamas dziesmas un augstvērtīgi koncerti — tas viss jau kļuvis par trio firmas zīmēm. Arī šovasar viņi nesēž rokas klēpī salikuši, tā vietā aktīvi koncertē un jau pavisam drīz klajā laidīs savu pirmo EP ar nosaukumu Stay Awake. Man ir bijusi iespēja šo ierakstu jau noklausīties, un viennozīmīgi varu teikt — pašas labākās grupas dziesmas jūs ierakstā vēl neesiet dzirdējuši. Tāpēc nenokavē iespēju kā viens no pirmajiem tās baudīt Liepājā!

Franco Franco

Uzstāsies piektdien, 28. jūlijā 20:45 uz Aldaris skatuves

Līdzīgi kā Bandmaster gadījumā, arī cēsinieki Franco Franco šogad aktīvi turpina to, ko sāka jau pērn, proti — turpina regulāri koncertēt un audzēt savu popularitāti. Skaidrs, ka tas viņiem arī izdodas, jo šogad kvartets izklausās pārliecinošāk, nekā pērn, turklāt arī publika viņu skaņdarbus zina labāk, kas, saprotams, uzlabo koncertpieredzi visiem. Ja nu gadījumā uz Liepāju piektdien dosies pēc darba, šī varētu būt izcila pirmā koncerta izvēle, uz ko paspēt!

Tavs komentārs