Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

MAIJS
SOAK — If I Never Know You Like This Again
Flume — Palaces
Everything Everything — Raw Data Feel
Liam Gallagher — C'MON YOU KNOW
JŪNIJS
George Ezra — Gold Rush Kid
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

MAIJS
20: Arturs Skutelis, Palladium koncertzāle
29: Human Tetris, NOASS
JŪNIJS
01: Foreigner, Arēna Rīga
01: Imagine Dragons, Mežaparka Lielā estrāde
10: José González, Palladium koncertzāle
10: Michael Kiwanuka, Siguldas Pilsdrupu estrāde
13: Gogol Bordello, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

12 mūziķi, kas jāredz Summer Sound: 3. daļa

Normunds Vucāns, 2017. g. 27. jūlijā

Festivālu sezonai turpinoties, nemanāmi ir pienācis laiks, kad jāsāk posties ceļam uz Liepāju, jo tieši tur jau 28. un 29. jūlijā norisināsies ikgadējais Summer Sound festivāls. Šogad uz piecām pasākuma skatuvēm kopā kāps vairāk nekā 40 mūziķu, tāpēc, lai neapmaldītos plašajā piedāvājumā, esam izvēlējušies 12, mūsuprāt, interesantākos vārdus, kuru koncertus palaist garām nebūtu prātīgi. Šodien sīkāk iepazīsimies ar nākamo trijotni — Singapūras Satīns un Edavārdi, Cheat Codes un Martin Confused!

Singapūras Satīns un Edavārdi

Uzstāsies sestdien, 29. jūlijā 17:30 uz Summer Sound skatuves

Pēc Positivus apkopojot, mūsuprāt, labākos koncertus, ne jau nejauši tieši Edavārdi tika nominēts balvai kā labākais no pašmāju mūziķiem. Arī Singapūras Satīns šogad, pēc debijas albuma izdošanas, koncertos izklausās vēl pārliecinošāk kā pērn, kas nozīmē tikai vienu — šis kopkoncerts jau tagad izklausās biedējoši aizraujošs. Kā nopietnais un nenopietnais reps saspēlēsies, kā šis viss izskatīsies un kāda būs programma pašlaik zina tikai paši mūziķi, taču klausītājiem par to galvu lauzīt nebūtu prāta darbs, jo skaidrs ir viens — būs spēcīgi, aizraujoši un smieklīgi.

Cheat Codes

Uzstāsies piektdien, 28. jūlijā 23:45 uz Summer Sound skatuves

Kaut gan lielākā daļa mūzikas baudītāju diez vai Summer Sound programmā Cheat Codes redz kā vienu no svarīgākajiem māksliniekiem, viņu koncertu noteikti ir vērts redzēt. Liepājā šāda līmeņa dīdžeji nav viesojušies kopš pirmā festivāla 2011. gadā, turklāt, redzot grupas attīstību, rodas pamatīga pārliecība, ka nākamo gadu laikā trio kļūs tik liels, ka Latvijā viņus visdrīzāk vairs neredzēsim. Tieši tāpēc, kaut uz mirkli līdz pludmalei ap pusnakti aiziet vajadzētu, jo, kas zina — varbūt viņi spēs aizraut.

Martin Confused

Uzstāsies sestdien, 29. jūlijā 22:15 uz Koncertsētas skatuves

Iepriekšējās desmitgades pašās beigās Martin Confused strauji sevi pieteica kā viens no pāsmāju interesantākajiem dziesminiekiem, taču tad pieklusa kā solo mākslinieks, biežāk esot dzirdams Digi Ding sastāvā. Šogad Mārtiņš ir atpakaļ, un Liepājā izpildīs akustisku programmu latviski, tajā ietverot gan savus, gan Digi Ding skaņdarbus. Tas visdrīzāk nozīmē, ka burīgo Take My Clothes Summer Sound ietvaros mēs nedzirdēsim, taču gan jau mūziķa azotē ir citi gabali, kas spēs aizraut klausītājus tikpat daudz.

Iepriekšējos sērijas rakstus meklē šeit un šeit.

Tavs komentārs