Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Gaidot Summer Sound 2019: 1. daļa

Normunds Vucāns, 2019. g. 23. jūlijā

Festivālu sezonai turpinoties, nemanāmi ir pienācis laiks, kad jau pavisam drīz būs jāsāk posties ceļam uz Liepāju, jo tieši tur jau 2. un 3. augustā norisināsies ikgadējais Summer Sound festivāls. Šogad uz piecām pasākuma skatuvēm kopā kāps vairāk nekā 50 mūziķu, tāpēc, lai neapmaldītos plašajā piedāvājumā, esam izvēlējušies, mūsuprāt, interesantākos izpildītājus, kuru koncertus palaist garām noteikti nevajadzētu. Šodien nedaudz vairāk ar pirmajiem trīs no tiem — Carnival Youth, Chris Noah un Singapūras satīns.

Carnival Youth

Uzstāsies sestdien, 3. augustā 21:45 uz Aldaris skatuves

Jau 16. augustā, tātad mazāk kā divas nedēļas pēc uzstāšanās Liepājā, Carnival Youth izdos savu ceturto studijas albumu Good Luck. Manuprāt, ar to vien būtu jābūt gana, lai teju ikvienu pārliecinātu — šis koncerts ir jāredz! Ja paveiksies, mūs sagaida iespēja dzirdēt kādu līdz šim vēl neizdotu skaņdarbu, ja nē — nešaubos, ka līdzās lielajiem hītiem atskanēs arī vismaz daļa jau izdotajiem gaidāmā ieraksta singliem, kas jebkurā gadījumā būs aizraujoši. Neliegšos — ja pirmie Good Luck vēstneši līdz galam nepārliecināja, tad pēc Boys Do Cry iznākšanas kā koncertu, tā albumu ļoti gaidu — tik laba dziesma viņiem nebija padevusies kopš pirmā albuma!

Chris Noah

Uzstāsies piektdien, 2. augustā 20:30 uz Galvenās skatuves

Nereti pašmāju mūziķiem pārmet dziedāšanu angliski, un, lielākoties, tas ir ļoti pamatoti, taču Chris Noah ir viens no tiem retajiem gadījumiem, kad tas ne tikai ir piedodami, bet pat izklausās ļoti atbilstoši un labi. Pēdējo gadu laikā Krists lēnām un šķietami klusi, bet pamatīgi iekaro savu vietu kā viens no kvalitatīvākajiem un atzītākajiem pašmāju poproka izpildītājiem, turklāt tas ir paveikts, nedziedot latviski — neatceros nevienu citu, kuram pēdējo gadu laikā būtu izdevies kas līdzīgs. Tiesa, ar viņa dziesmu kvalitāti tas laikam nav milzīgs pārsteigums, un, dzirdot tādus skaņdarbus kā Fall Through, tā vien neviļus sanāk aizdomāties, ka tās ir radītas patiešām lielām skatuvēm. Nu, gluži kā Summer Sound Galvenajai!

Singapūras satīns

Uzstāsies piektdien, 2. augustā 21:15 uz Stenders skatuves

Tā kā daudzu apmeklētāju prātos Liepāja un Summer Sound joprojām ir pamatīgs ballīšu galamērķis, nav daudz vietējo mākslinieku, kuri šādā uzstādījumā iederētos labāk par pašmāju hiphopa supergrupu Singapūras satīns. Vien aptuveni 3,5 gadu laikā kungi ir sarūpējuši tik daudz hītus, ka mierīgi var savu koncertu piepildīt tikai ar dziesmām, kurām līdzi dzied ikviens sanākušais, turklāt viņiem apskaužami bieži izdodas papildināt šo skaņdarbu listi. Izņēmums nav arī nule kā izdotais otrais studijas albums, kura lielākie grāvēji Pārāk jauna un Piededzini mann jau ir kļuvuši par grupas klasiku, turklāt arī citi šedevri, piemēram, Tu esi vasarā 2019, teicami izklaidēs kā vienkāršos mūzikas baudītājus, tā aktīvākos festivālētājus.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs