Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

MARTS
Everything Everything — Mountainhead
The Libertines — All Quiet On The Eastern Esplanade
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

MARTS
28: Singapūras Satīns, Palladium koncertzāle
APRĪLIS
16: Ville Valo, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Iepazīstot TMW dalībniekus - latvieši

Normunds Vucāns, 2014. g. 13. martā

Jau pavisam drīz — no 27. līdz 29. martam — Tallinā nu jau sesto reizi notiks lielākā mūzikas konference un iekštelpu festivāls Ziemeļeiropā — Tallinn Music Week. Katru darba dienu līdz pat pasākumam iepazīstināsim jūs ar mūziķiem, kas tajā uzstāsies. Sāksim ar tiem vienpadsmit izpildītājiem un apvienībām, kas pasākumā pārstāvēs Latviju.

Latvian Voices — ceturtdiena, Jaani Seek, 17.30, Nokia koncertzāle, 19.00

Neapšaubāmi, ļoti profesionālas mūziķes, kuras uzstāsies gan TMW City Stage ietvaros, gan akadēmiskās mūzikas showcase Nokia koncertzālē.

Kodek — ceturtdiena, HETK, 22.30

Viens no interesantākajiem mūsu pārstāvjiem TMW — ja ceturtdienas vakarā ir vēlme dzirdēt nedaudz dīvainas un nepieradinātas skaņas, Kodek koncerts būs īstais, kur smelties daudz enerģijas un pie reizes arī kārtīgi iztrakoties.

Uppfade — ceturtdiena, HETK, 02.45

Ja vien pastiprināti neseko līdzi elektroniskās mūzikas dzīvei Latvijā, visdrīzāk šādu vārdu dzirdi pirmo reizi. Uppfade ir dīdžejs un producents no Rīgas, kurš izpilda pārsvarā house mūziku, kas ir gana pieejama arī no žanra tālāk stāvošiem klausītājiem.

Toms Auniņš — piektdiena, Kultuurikartel III, 22.00

Vēl viens salīdzinoši mazāk zināms Latvijas elektronikas skatuves pārstāvis. Toma izpildītā mūzika ir daudz tumšāka, abstraktāka un brīžiem neizprotama, salīdzinot ar iepriekš pieminētajiem māksliniekiem, taču, redzot to visu dzīvajā, ir grūti nebūt aizrautam.

Instrumenti — piektdiena, Viru Keskus, 17.00, piektdiena, Rock Cafe, 00.15

Viena no Latvijas populārākajām grupām pēc nelielas pauzes atgriežas Tallinn Music Week, šoreiz uzstājoties uz lielākās pasākuma skatuves vienā no prominentākajiem laikiem.

Momend — sestdiena, Kino Soprus, 19.30

Iespējams, interesantākā jaunā Grupa Latvijā jau gana drīz būs atpakaļ ar savu otro albumu, kas pēc grupas dalībnieku maiņas izklausīsies ievērojami citādi nekā debija. Man ir sajūta, ka tieši Momend šogad varētu kļūt par lielāko atklājumu no Latvijas TMW programmā.

Sus Dungo — sestdiena, Von Krahli, 21.00

Pašpasludinātās dūdiņrokeres ļoti atšķiras gandrīz no jebkuras citas grupas uz šīs planētas, kas ir ļoti labas ziņas, dodoties uz showcase — tas gandrīz vai garantē, ka tevi ievēros.

Ashnikko — sestdiena, Sinilind, 22.00

Ashnikko ir interesants gadījums — patiesībā šī meitene ir no Ziemeļkarolīnas ASV, taču viņa jau trīs gadus dzīvo Rīgā un aktīvi darbojas Dirty Deal Audio kustībā. Latvijā sieviešu reps joprojām ir diezgan liela eksotika, tomēr ja tev aiz muguras stāv tādi bītmeikeri, iespējas ir ļoti labas.

ansis — sestdiena, Sinilind, 23.00

Ja kaut ar vienu ausi pēdējos gados esi sekojis līdzi Latvijas mūzikai, nedzirdēt par ansi ir bijis grūtāk, nekā dzirdēt. Ļoti aktīvais pēdējais gads, kura laikā izdots gan mixtape, gan EP, gan saņemta Zelta Mikrofona nominācija nu turpinās ar pirmo Tallinn Music Week.

NiklāvZ — sestdiena, HETK, 00.30

Iespējams, talantīgākais Latvijas bītmeikers pavisam noteikti ir pelnījis iespēju atrādīties plašākai publikai! Jācer, ka šī uzstāšanās būs tikai viņa kārtējais solis uz daudz lielākām lietām dzīvē.

The Sound Poets — sestdiena, Viru Keskus, 16.15, sestdiena, Kino Soprus, 01.30

Domāju, ka nemelošu, apgalvodams, ka šī ir šobrīd aktuālākā blice Latvijā. Jau pērn viņu ierakstu izvilka TMW žūrija diskusijā „Rate my demo”, un tieši mūsējie saņēma vispozitīvākās atsauksmes no ekspertiem. Nav ne mazākā iemesla domāt, ka šogad pēc koncerta atsauksmes būs švakākas!

Tavs komentārs