Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

The Sound Poets koncerta īpašie viesi būs Latvijas Radio bigbends

Intro, 2018. g. 1. oktobrī

20. oktobrī gaidāmajā The Sound Poets koncertā Arēnā Rīga īpašo viesu lomā grupas skanējumu papildinās Latvijas Radio bigbenda mūziķi.

“Doma par Latvijas Radio bigbenda iesaistīšanu radās, jo vēlamies padarīt mūsu koncertu Arēnā Rīga īpašu gan mūsu klausītājiem, gan arī sev pašiem. Nevienam nav šaubu par bigbenda kvalitāti un meistarību, kas atzinīgi novērtēta visā pasaulē, tādēļ ir liels gods un prieks dalīt skatuvi ar šiem mūziķiem. Kopīgi gatavojam jaudīgu koncerta kulmināciju, lai visiem zināmās grupas dziesmas izskanētu ar iepriekš vēl nepieredzētu enerģiju,” par sadarbību stāsta The Sound Poets basģitārists Kārlis Josts.

20. oktobra lielkoncerts Arēnā Rīga veltīts rudens sākumā izdotajam ansambļa trešajam studijas albumam Trīs.

Šobrīd biļetes uz koncertu Arēnā Rīga cenu amplitūdā no 20 eiro iespējams iegādāties visās Biļešu Servisa tirdzniecības vietās un internetā (www.thesoundpoets.lv), savukārt bērnu biļetes pieejamas par puscenu.

Albums Trīs dzirdams Spotify, iTunes, Deezer un citās digitālajās mūzikas platformās (http://geni.us/6q3a), kā arī fiziskā CD formātā nopērkams labākajos Latvijas mūzikas ierakstu veikalos. 

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs