Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Muzikālā dopinga deva (10/03)

Intro, 2013. g. 10. martā

Gan jau šobrīd atskatoties uz aizvadīto svētdienu, vari sev lepni uzsist uz pleca un uzteikt to, cik veiksmīgi esi visas dienas laikā neko nedarījis. Tā ir brīnišķīga spēja, tāpēc uz šīs nots arī piedāvājam nedēļas dopinga devu — galu galā, domas par nākamo slinkuma periodu palīdzēs pārvarēt gaidāmās piecas dienas, vai ne?

The KinksSunny Afternoon

Nu, sliņķi, šajā saulainajā svētdienā savas treknās miesas no dīvāna tā arī neizkustināji, vai ne?

Franz FerdinandFabulously Lazy

Atverot smuki glancētos dzeltenās preses žurnālus no pirmā acu skatiena smagi ieķēries skaistajā blondīnē, kas ir slavena tikai tāpēc, jo ir slavena, kaut gan patiesībā vienīgais darbs, ko viņa pieprot, ir ballēties un slinkot? Apsveicu, viņu nekad pat nesatiksi!

SuedeLazy

Noliekot žurnālu, atkal nonāc skarbās realitātes priekšā — šodien ar savu nedaudz tuklo draudzeni atkal varēsi paskatīties labākos Rozamundes Pilčeres darbu ekranizējumus.

Darwin DeezGood To Lose

Sagaidījis mirkli, kad draudzene beidzot ir aizgājusi gulēt, dodies naksnīgajās pilsētas ielās, kur Tev jau ir sarunāts neticami karsts randiņš ar dārza rūķi. Rrrrr, aiziet, tīģeri!

School Of Seven BellsHalf Asleep

Loģiski, ka pēc tik nozīmīga notikuma par mieru sirdī nevar būt ne runas — tiklīdz liekas, ka esi sācis iemigt, zemapziņa neļauj prātam atslēgties, atkal un atkal prātā izspēlējot skaisto tikšanos.

The Postal ServiceSleeping In

Pamodies dienas vidū, Tu apjaut, ka šonakt tiešām vēroji pašu dīvaināko sapni savā mūžā. Vai trakāko kopš tās reizes, kad likās, ka peldi zirņu jūrā kopā ar Džonu Ficdžeraldu Kenediju.

Regina SpektorFolding Chair

Pēc dīvainās sapņa ap vieniem svētdienas dienvidū beidzot esi izvēlies no gultas un nolēmis — šī ir ideāla diena, lai nedarītu precīzi neko. Tieši tāpēc Tu aizej uz garāžu, paņem salokāmo krēslu, pie spoguļa papriecājies par savu perfekto augumu, pasauc savu draudzeni (pie reizes palūdzot, lai viņa uzvelk viendaļīgo peldkostīmu, lai apkārtējiem jauniešiem nerastos bērnības traumas) un aizbrauc pasauļoties Rušona ezera krastā.

Tavs komentārs