Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Muzikālā dopinga deva (10/02)

Intro, 2013. g. 10. februārī

„Kas šī ir par dienu? Svētdiena! Kāda diena būs rīt? Pirmdiena! Kura ir mūsu mīļākā diena? Pirmdiena!”

Skaidrs, ka šādus vārdus nesaka neviens un nekad, tāpēc jau atkal ir klāt iknedēļas dopinga deva ar skaņām, kas Tevi sapurinās. Jo ir skaidrs, ka Tev to ļoti vajag!

RooneyI’m Shakin’

Esi aizmirsis, kā tas ir — būt normālam? Domā, ka Tevi neviens nesaprot? Atklāšu noslēpumu — es patiesībā esmu viens no astrovienradžiem, kuru ziņas katru nakti lasi zem segas, cerot, ka neviens par to neuzzinās. Tieši tāpēc šajās rindās dalīšos ar savu viedumu, lai zini, kā būt un kā dzīvot tālāk!

The Astroids Galaxy TourMajor

Es pat zinu, kā līdz tam esi nonācis — ambīcijas reizēm mēdz būt iznīcinošas. Nu nevajadzēja prasīt priekšniekam, lai Tev atļauj nēsāt kastes, pilnas ar vāzēm, nevajadzēja.

Franz FerdinandYou Could Have It So Much Better

Vai tas, ka kādam ir vairāk naudas, skaistāks augums, augstāks intelekts (visbiežāk tas viss reizē), nekā Tev, viņam dod tiesības domāt, ka ir pārāks par Tevi? Skaidrs, ka nē, tāpēc celies un parādi muļķiem uzvalkos, īsās kleitās vai apspīlētos rozā kreklos ar želeju matos, ka vari tikt uz kājām!

Astro’n’outTici Sev

Tāpat arī neaizmirsti, cik nozīmīga ir ticība saviem spēkiem. Vēlams, lai tici ne tikai Tu, bet arī Tava draudzene — tas noderēs pārliecībai, kas savukārt palielinās izturību. Pret dzīves sitieniem, saprotams.

Ben HowardKeep Your Head Up

Kad esi ieguvis pārliecību par saviem spēkiem, rūdījumu un izturību, neaizmirsti turēt galvu izslietu augstu gaisā, kareivi!

Passion PitTake A Walk

Kamēr vēl neesi padevies ikdienas spiedienam un galvu noliecis, neaizmirsti iziet pastaigāties!

GuillemotsGet Over It

Nu ko, pastaiga taču liek aizmirst nebūšanas, vai ne? Tieši tāpēc ir laiks to pabeigt un doties mājup.

Tavs komentārs