Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

JANVĀRIS
Sleater-Kinney — Little Rope
Future Islands — People Who Aren’t There Anymore
FEBRUĀRIS
Helado Negro — Phasor
Declan McKenna — What Happened to the Beach?
Chromeo — Adult Contemporary
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

DECEMBRIS
18: Jozef Van Wissem, Vagonu Halle
28: Ozols, Arēna Rīga
FEBRUĀRIS
17: X Ambassadors, Palladium koncertzāle
MARTS
28: Singapūras Satīns, Palladium koncertzāle
APRĪLIS
16: Ville Valo, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Nopietni Nenopietnais Blogs: Kā es gandrīz redzēju Jamie XX jeb kā man gāja pozitivusā

Rūdolfs Sietiņš, 2013. g. 23. jūlijā

Uz Positivus festivālu braucu vairāku mērķu vadīts. Redzēt Jamie XX bija viens no tiem. Ierodoties festivāla teritorijā, es jau biju tam nobriedis, bet šī tikšanās notika pēkšņi un negaidīti. Džeimijs smaidīgs un pārlaimīgs iznāca no pūļa Twenty One Pilots laikā, viņam bija standarta Roberta Smita frizūra, cepure kā reperim un vaibsti kā zirgam, kas tik ļoti piestāv Džeimijam. Tobrīd mana sirds nodrebēja un šķita, ka mans sapnis redzēt Jamie XX ir piepildījies. Un vēl pie tam, pastaigājoties pa festivāla teritoriju.

Vēlāk es redzēju Džeimiju atkal. Viņš izskatijās pārlaimīgs klausoties Imagine Dragons (nejautājiet, kāpēc es biju Imagine Dragons koncertā). Jau tobrīd mans saprāts teica “Džeimijs XX nekad neietu uz Imagine Dragons koncertu.” Bet nu man kā naivam cilvēkam, kurš tic brīnumiem “Varbūt Džeimijs starp šīm mazgadīgajām meitenēm un puišiem, kuri domā kā R.Kelly (slavens mazgadīgo meiteņu izmantotājs), iemaldījies netīšām? Viņu piespieda abi pārējie XX dalībnieki, kuri klusībā klausās lētu poproku un stadionroku.” Tā mana laime par to, ka es satiku Jamie XX veselas divas reizes, tikai auga augumā un man jau sāka likties, ka šis ir visu laiku labākais festivāls.

Trešo reizi Džeimiju satiku telšu pilsētiņā, kā izrādās šis Džeimijs visu laiku man dzīvoja bez maz vai kaimiņos. Tas jau man likās aizdomīgi un mazais brīnums sāka likties pavisam neticams, tādēļ baidījos doties apsveicināties. Tāpat dzirdēju, ka Džeimijs runā latviski. Tas manu tāpat dubļos sabradāto, iznīcināto sirdi vēl vairāk saplēsa gabalos. Tas nebija Jamie XX, bet gan kāds parasts latvietis, kurš visticamāk nemaz nezina, kas ir viņa līdzinieks. No Positivus grupām visvairāk gribēja redzēt Imagine Dragons (jo viņi skan pa radio) un Two Door Cinema Club (jo viņiem ir foršas dziesmas). Tāpat viņš klusībā cerēja, ka secret act piektdienas naktī uz Palladium skatuves būs King Charles.

Nobeigumā — vai es beigu beigās redzēju pašu Jamie XX vismaz uz skatuves? Nē... Jo es esmu pilnīgs stulbenis un neaizgāju uz The xx. Rezultātā festivālu uzskatu par neizdevušos, jo neredzēju Jamie XX.

 

Diezgan muļķīgs raksts, jo autors sevi ceļ debesīs kā hipster dievu, kas neklausās tādas mainstream grupas kā imagine dragons un two door cinema club, un visi tie, kas to dara ir mazi muļķīši, kas mūzikas gaumes ziņā nav attīstījušies tālāk par EHR.

Jurģis 2013. gada 23. jūlijā, 17:59

Visi jūs esat geji.

homofobs 2013. gada 23. jūlijā, 18:59

tieši tā.

jurģis the man 2013. gada 23. jūlijā, 19:26

mazāk dzert vajag

Jezups 2013. gada 23. jūlijā, 19:36

Tavs komentārs