Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

JŪLIJS
Los Campesinos! — All Hell
Glass Animals — I Love You So F***ing Much
Empire of the Sun — Ask That God
Cults — To the Ghosts
Ice Spice — Y2K
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

JŪLIJS
19: Positivus 2024, Lucavsala
29: BBNO$, Palladium koncertzāle
31: Devendra Banhart, Hanzas Perons
AUGUSTS
02: Summer Sound 2024, Liepāja
12: Artemas, VEF Kvartāls
13: The Smile - ATCELTS, Siguldas pilsdrupu estrāde
14: Jessie Ware, Siguldas pilsdrupu estrāde
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Esplanāde 2014 uzstāsies Very Cool People

Gundars Zaburdajevs, 2013. g. 1. augustā

Piektdien, 2.augustā, pl.19.00 kultūras vasarnīcā Esplanāde 2014 piektdienu koncertsēriju ietvaros uzstāsies šobrīd labākā pašmāju jazz/funk grupa Very Cool People. Pasākumu vadīs un kā funk DJ spēlēs kultūras portāla riga2014.org galvenais redaktors Kaspars Zaviļeiskis. Koncerts bez maksas.

Very Cool People ir instrumentālās mūzikas grupa, kura spēlē jazz-funk un fusion mūziku. Grupa cenšas sarežģītu un nopietnu mūziku padarīt viegli uztveramu un saprotamu jebkuram cilvēkam. Very Cool People spēlē oriģinālmūziku, kur iekļauj dažādu mūzikas stila elementus.

Puišu grupa savu skanējumu papildina izmantojot netipiskus efektus. Ansamblis iepriekš bieži uzstājās ar diviem bundziniekiem vienlaicīgi, kā arī grupa bieži uzstājas, pieaicinot pamatsastāvam dažādus viesmāksliniekus. Very Cool People Esplanāde 2014 uzstāsies šādā sastāvā: Elvijs Grafcovs (ģitāra), Māris Jēkabsons (saksofons), Māris Vitkus (taustiņi), Valters Sprūdžs (basģitāra) un Kaspars Grigalis (sitaminstrumenti).

Kultūras vasarnīcā Esplanāde 2014 piektdienu koncertsērija turpināsies līdz septembra vidum ar grupām Oranžās brīvdienas, Goran Gora un Laime pilnīga.

Radoši informatīvā telpa Esplanāde 2014 vasaras garumā ir vieta koncertiem, izrādēm, diskusijām un radošajām darbnīcām. Esplanāde 2014 ir nodibinājuma Rīga 2014 atvērtais birojs, kurā var uzzināt Eiropas kultūras galvaspilsētas gada programmu, un vienlaikus jauna tikšanās vieta pilsētā, kur izvietota  Latvijas Nacionālās bibliotēkas lasītava, Rīga 2014 informācijas centrs, apmeklētāju ērtībai kafejnīca, apzaļumota terase, kā arī Rīga 2014 partnera Lattelecom nodrošinātais bezmaksas wi-fi internets un brīvpieejas datori. Radoši informatīvajā telpa tapusi pēc arhitekta Austra Mailīša projekta, ko īstenojuši būvnieki Ramirent.

riga2014.org
twitter.com/riga2014 
facebook.com/riga2014 
draugiem.lv/riga2014

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs