Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

JŪLIJS
Los Campesinos! — All Hell
Glass Animals — I Love You So F***ing Much
Empire of the Sun — Ask That God
Cults — To the Ghosts
Ice Spice — Y2K
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

JŪLIJS
19: Positivus 2024, Lucavsala
29: BBNO$, Palladium koncertzāle
31: Devendra Banhart, Hanzas Perons
AUGUSTS
02: Summer Sound 2024, Liepāja
12: Artemas, VEF Kvartāls
13: The Smile - ATCELTS, Siguldas pilsdrupu estrāde
14: Jessie Ware, Siguldas pilsdrupu estrāde
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Zināmi nākamie koncerti Esplanādē 2014

Normunds Vucāns, 2013. g. 26. jūlijā

Kultūras vasarnīca Esplanāde 2014 piektdienas vakaru koncertsēriju turpinās ar grupu Astro’n’out, Oranžās Brīvdienas, Goran Gora un Laime Pilnīga.

Jau šovakar, 26. jūlijā, pl. 21.00 kultūras vasarnīcā Esplanāde 2014 uzstāsies latviešu indie roka grupa Astro’n’out. Koncertā grupa spēlēs skaņdarbus gan no sava jaunākā albuma Lauvas, gan iepriekšējiem albumiem. Koncerts bez maksas.

Savukārt 2.augustā uzstāsies funk/jazz grupa Very Cool People un DJ Kaspars Zaviļeiskis ar funk ierakstiem. 16. augustā Rīgas svētku teātra tematikas noskaņās Esplanādē 2014 muzicēs aktieru humorroka grupa Gapoljeri un DJ atskaņos jokdziesmas.

23. augustā koncertēs ska/rock grupa Oranžās Brīvdienas, kas prezentēs arī 13 gadu jubilejas koncertfilmu. Savukārt 30. augustā dziesminieks muzicēs dziedātājs Goran Gora. 6. septembrī hārdroka grupa Laime Pilnīga un DJ Kaspars Zaviļeiskis ar rokdziesmām.

Radoši informatīvā telpa Esplanāde 2014 vasaras garumā ir vieta koncertiem, izrādēm, diskusijām un radošajām darbnīcām. Esplanāde 2014 ir nodibinājuma Rīga 2014 atvērtais birojs, kurā var uzzināt Eiropas kultūras galvaspilsētas gada programmu, un vienlaikus jauna tikšanās vieta pilsētā, kur izvietota  Latvijas Nacionālās bibliotēkas lasītava, Rīga 2014 informācijas centrs, apmeklētāju ērtībai kafejnīca, apzaļumota terase, kā arī Rīga 2014 partnera Lattelecom nodrošinātais bezmaksas wi-fi internets un brīvpieejas datori. Radoši informatīvajā telpa tapusi pēc arhitekta Austra Mailīša projekta, ko īstenojuši būvnieki Ramirent.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs