Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

VCP uzsāk koncertu sēriju Omas Bilijantā

Normunds Vucāns, 2012. g. 15. novembrī

17. novembrī klubā Omas Briljants (Rīga, Audēju ielā 7) grupa Very Cool People uzstāsies kopā ar blūzmeni Oskaru Stolsi-Semerovu un bundzinieku Arti Orubu.

Ar šo pasākumu aizsākam jaunu, ikmēneša pasākumu klubā Omas Briljants, kurā uzstāsies VCP + katru mēnesi kāds viesmākslinieks(dziedātājs vai instrumentālists). Katrā no šiem koncertiem tiks gatvaota speciāla muzikāla programma, kur būs dzirdamas jaunas kompozicijas un jau dzirdētas pavisam citā skanējumā, sapludinot VCP un ielūgto viesu mūziku jaunā, vēl nedzirdētā, muzikālā piedzīvojumā.

Pirmajā koncertā koncertā 17. novembrī VCP uzstāsies kopā ar blūza dziedātāju un blūmīzera virtuozu Oskars Stolse-Semerovs(Bite Blues Band) un lielisku bundzinieku Arti Orubu. Ar Oskaru puišiem jau ir bijusi sadarbība — 2010. gadā, izdodot kopēju singlu — Can Afford It. Šo singlu bez maksas var lejuplādēt šeit.

„Šī mums ir fantastiska iespēja sagatavot visneiedomājamākās kombinācijas ar viesmāksliniekiem un radīt lielisku ikmēneša ballīti, kura ceram kļūs par lielisku tradīciju Rīgas mūzikas dzīvē.“ Tā par gaidāmo koncertu VCP. "Vēlamies šo pasākumu pieejamu jebkuram klausītājam, līdz ar to, ieeja tajā būs bezmaksas."

Te neliels ieskats līdzīgā koncertā, kas notika pagājušās vasaras sākumā ar trompetistu no Berlīnes Christoph Titz:

http://www.verycoolpeople.org

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs