Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

MARTS
The Libertines — All Quiet On The Eastern Esplanade
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

MARTS
28: Singapūras Satīns, Palladium koncertzāle
APRĪLIS
16: Ville Valo, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Instrumentiem jauna dziesma

Intro, 2015. g. 7. jūlijā

Grupa Instrumentikas darbojas XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku mūsdienu deju lielkoncerta radošās grupas sastāvā, piedāvā noklausīties savu jaunāko singlu Vislēnākā deja pasaulē — tā savu pirmatskaņojumu piedzīvos šodien koncertuzvedumā Te mēs es@m.

Mūsdienu deju lielkoncerta Te mēs es@m tapšanas procesā Instrumenti iesaistījušies pagājušajā gada nogalē kopā ar māksliniecisko vadītāju Edīti Ābeltiņu, režisoru Valteru Sīli un scenogrāfi Ievu Kauliņu. Instrumenti ne vien veidojuši deju muzikālo pavadījumu aranžijas, bet arī radījuši vairākus jaunus skaņdarbus īpaši šim koncertuzvedumam.

“Ir patiess saviļņojums atrasties uz vienas varenas skatuves kopā ar vairākiem simtiem Latvijas labākajiem jaunajiem dejotājiem. Esam piedzīvojuši vēl nepazītas emocijas, vērojot visa radošā procesa attīstību, redzot kāviens punktiņš zīmējumā pārtop par neticama raksta kulminējošo elementu,” stāsta Instrumenti mūziķi.

Koncertuzvedumu laikā, kas notiks šodien Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā plkst. 12:00 un 19:00, grupa Instrumenti kāps uz skatuves un noslēgumā izpildīs arī jauno dziesmu Vislēnākā deja pasaulē.

Šovakar plkst. 19:00 mūsdienu deju lielkoncerta Te mēs es@m tiešraide būs skatāma lietotnē LMT Straume.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs