Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Iznācis Alises Jostes pirmais klips

Intro, 2015. g. 26. oktobrī

Mūziķe Alise Joste piedāvā noskatīties video dziesmai Moving Shadows, kas iekļauta nule kā izdotajā albumā Hardships are Ships. Šis ir Alises pirmais video, kas tapis sadarbībā ar talantīgo režisoru Matīsu Saulīti.

"Tikāmies ar Matīsu un vienojāmies, ka video nedrīkst būt romantisks. Neesmu droša, ka gala rezultāts varētu kvalificēties kā "neromantisks", tomēr jāatzīst, ka mērcēšanās rudenīgā jūrā  nepavisam neradīja saldas sajūtas," atceras Alise.

23. oktobrī oficiāli iznāca folkmūziķes Alises Jostes albums Hardships are Ships, kuru jau no pirmdienas varēja noklausīties mūzikas straumēšanas vietnē Deezer, bet no šobrīd tas ir pieejams arī pārējos straumēšanas serveros, kā arī digitālā formātā iTunes, Amazon un citos lielākajos mūzikas veikalos. Mūzikas interneta platformā 311.lv var iepriekšpasūtīt Hardships are Ships vinila plati. Lai to iegūtu savā īpašumā, apmeklējiet 311.lv mājaslapu — http://www.311.lv/hardships-are-ships-lv.

Alises Jostes albuma prezentācijas koncerti notiks novembrī, to datumi tiks paziņoti drīzumā.

Mūzikas apgāds I Love You Records dibināts 2009. gadā Rīgā. Izdevniecības katalogā ir igauņu grupas Ewert and The Two Dragons, latviešu The Sound Poets, kā arī Momend, Alises Jostes, Mona De Bo, Laika Suns un citu mākslinieku ieraksti.

https://soundcloud.com/alisejoste

https://www.facebook.com/alisejoste

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs