Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Paziņotas pirmās grupas, kas uzstāsies Fonofest 2011

Normunds Vucāns, 2011. g. 25. februārī

Festivāls Fonofest 2011 publicē pirmās grupas, kas 8. un 9. jūlijā Cēsu rajona Uplandos kāps uz galvenās un Radio101 skatuvēm.

Šā gada Fonofest ietvaros uz četrām skatuvēm uzstāsies aptuveni četrdesmit pašmāju un ārzemju grupas. Kaut arī festivāla programma vēl atrodas izstrādes stadijā, starp lielās skatuves mūziķiem jau ir apstiprinātas tādas apvienības kā Dzelzs Vilks, Pete Anderson & The Swamp Shakers, P.O.Box no Francijas, Musiqq, Bedwetters un Oranžās Brīvdienas.

Izstrādes procesā ir arī Radio101 skatuve, kur starp apstiprinātajiem māksliniekiem ir rodami tādi vārdi kā Pienvedēja Piedzīvojumi, Inokentijs Mārpls, Transleiteris, Louie Fontaine and The Black Horses, kā arī kanādieši The Burning Hell.

Tāpat festivālā kā ierasts būs arī Dj priekšnesumi, par ko šogad rūpēsies Arturs Mednis, Artis Dvarionas un Crsytral Sound System. Arī dīdžeju rindas vēl tiks papildinātas.

Tāpat par aktivitātēm festivālā rūpēsies radošā Veto Magazine komanda, kura šogad divas dienas gādās par nerimstošu ballīti uz Veto Atrakciju Skatuves. Jaunums šogad būs Rock skatuve, kur uz speciālas teltī iebūvētas konstrukcijas kāps zināmākās pašmāju smagās mūzikas apvienības, ko festivāls plāno publicēt tuvākajā laikā.

Atgādinām, ka Fonofest Cēsu rajona Uplandos norisināsies jau septīto gadu. Katru gadu tas pulcē ar vien lielāku apmeklētāju skaitu, paralēli paplašinot muzikālo piedāvājumu. Par neatņemamu Fonofest sastāvdaļu ir izveidojušās arī sporta aktivitātes, tāpēc arī šogad būs iespējams piedalīties smilšu futbola un volejbola turnīros, izlēkt ar gumiju un daudz ko citu, tai skaitā arī piedalīties vai vērot skeitborda sacīkstes.

fonofest.com

FonoFest 2010 oficiālais video:

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs