Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Blogs: Vai Jet izjukšana ietekmēs cilvēces turpmāko attīstību?

Rūdolfs Sietiņš, 2012. g. 27. martā

Grupa, kas ietekmējusi rokmūzikas turpmāko attīstību ar tādām dziesmām kā Are You Gonna Be My Girl?, ir izjukusi, atstājot neizdzēšamas pēdas rokmūzikas purvā, sniedzot neaizmirstamus koncertus stadionos un hedlainojot gandrīz katru lielāko festivālu°, kā arī laužot katras meitenes sirdi.  Are You Gonna Be My Girl? ir dziesma, kuru atcerēsies arī pēc 60 gadiem, tiesa noteikti atradīsies muļķi, kas to uzskatīs par kādu Džonija Salamandra vai Lenija Kravica 21. gadsimta hitu, bet nu viņi nav pārāk gudri...

Bet visiem Jet faniem neiesakām pārlieku sabēdāties, jo grupas mērkaķis turpinās čurāt, pārizdodot albumus un iespējams nākotnē gaidāma apvienošanās tūre, kā arī neizdotu demo kompilācijas.

Beigās atbildot uz jautājumu, atbildēšu ar lakonisku — jā! Jo katras lieliskas grupas izjukšana (vakar par izjukšanu paziņoja Air France, bet nu tas tā) ir traģēdija. Un Jet nav vienkārši lieliska grupa, viņi ir pārlieku lieliski, lai mēs spētu nosauktu kaut vienu dziesmu no grupas repertuāra un pat ja nosauksim vienu dziesmu, domāsim, ka to izpilda kāds cits 21. gadsimta izpildītājs.

Nobeigumā vēlējos pieminēt, ka mērkaķu čurāšanai ir zudusi visa jēga. :(

 

0/10

°

Izmantotie resursi:

http://www.pitchfork.com/reviews/albums/94...

tas ir zaimojoši ielikt Jet nulli, Pitchfork.com mīluļi 4ever.

gudris 2012. gada 27. martā, 23:11

mēs visi mirsim!

Lauris Anstrauts 2012. gada 28. martā, 01:06

Tavs komentārs