Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Tematiskā Munīcija: Sporta Dziesmas

Intro, 2013. g. 18. janvārī

Šī ir pavisam jauna rubrika, kurā mēs reizi divās nedēļās ieteiksim kādas burvīgi debīlas vai debīli burvīgas dziesmas par kādu konkrētu tēmu. Kāds Latvijā neatkarīgs un ļoti muskuļots mūziķis nesen tvītoja, ka sporta zāļu vīru galvenās apspriestās tēmas ir, kā tika nokosts vīkends, ka šitais vienreiz ir jābeidz un, kas kuram sāp. Tāpēc nolēmām sākt šo rubriku ar sporta tematiku.

Sporta dziesmas? Kādas tās īsti ir? Ar kādām izvirtībām nodarbojas skarbie eroka vīri apmeklējot sporta zāli un ar kādām sievišķīgām viltībām šarmē daiļās eroka dāmas? Tas viss un patiesībā daudz kas vairāk tiks atklāts šī seriāla pirmajā sērijā. Tā kā šī rubrika ir arī interaktīva, varat ieteikt savus variantus citām rubrikām un tā dziesmām, sazinoties ar kādu no mums pie kāda alus kausa, twiteriski vai kādā citā pieklājīgā veidā. Tāpat centīsimies iesaistīt šajā rubrikā arī kādu Latvijā zināmu vai mazāk zināmu mūziķi vai ar mūziku saistītu cilvēku. Šoreiz mēs nedabūjām Andri Kiviču, bet Kārli Kazāku gan, kuru 99.9 procenti viņa daiļrades cienītāju nevar iedomāties starp piesvīdušiem un labi trenētiem vīriem. Tas šo rubriku padarīja krietni vien asprātīgāku un arī absurdāku. Kārlis ar savu izvēli nelika vilties un uzlika augstu asprātības latiņu mums pārējiem.

Village People YMCA

Es zinu, ka arī Tevī dzīvo maza karsējmeitene, kas nevēlas neko citu kā vien parādīt YMCA.

EditorsPapillon

Dziesma patiešām skarbam treniņam — tā sajauks tavu galvu un padarīs tevi traku, toties tu būsi spējīgs skriet līdz totālam spēku pagurumam. Video kalpo par lielisku pamācību.

The Prodigy Smack My Bitch Up

Video par tēmu “kā nokosts šajā vīkendā un tā nevar turpināt” un arī par to kā dāmas koķetē ar smagajām nark... svaru bumbām.

Fort Minor Remember The Name

Ja nu gadījumā sirdī esi platbiksis, kuram ticība drīzāk liks uzvilkt ūziņas ar trim strīpām sānā, nevis ciešākus džinsus, šis ir Tavs Eye Of The Tiger.

Survivor Eye of the Tiger

Ja tu neesi trenējies vai vismaz apsvēris smagi svīst pie šīs sporta klasikas, tad ej un nokaunies.

Kings Of Convenience I’d Rather Dance With You

Ne katrs spēj pacelt 100 kilogramus, noskriet pusmaratonu vai nopeldēt kilometru, bet iemācīties tik izcilas kustības kā šie norvēģi var katrs!

Kaspars Dimiters (vai kāds cits autors) — Kačoks Vova

Kā gan būtu iespējams starp šīm dziesmām neiekļaut Latvijas sporta, spirta un seksa simbolu Kačoku Vovu? Dari arī Tu tā, kā viņš un arī Tev būs labi, kamēr citiem...

New OrderTrue Faith

Skatoties True Faith videoklipu un baudot gaumīgo sintētismu, mums rodas mīts par kādu ļoti savādu un ironisku sporta zāļu himnu.

MC HammerU Can’t Touch This

Noliekot malā svaru stieni, Tu paveries apkārt un meklē kādas dāmas, kurām ar to palielīties — šis ir tik kruti, ka pieskarties nedrīkst!

HansonMMMBop

Iedvesmo vingrošanai ar mieta galā pakārtu lupatu.

Bon Iver Beth/Rest

Dziesminieks, kurš met jeb kura sevis cienīga jaunieša virzienā mīlas pilnas svaru bumbas, piedāvā dziesmu, kas ir kā veltījums Radio Skonto, kas skan jebkur, arī sporta zālēs.

Mr. T — Treat Your Mother Right

Fizkultūrieša prototips Misters Tī like mums kaunā nodrebēt, ka mēs ejam uz svaru zāli, bet aizmirstam parūpēties par savu mammu.

Eric Pryzd — Call on Me

Ja iedomājas, ka sporta zālē visapkārt ir tādas meitenes, kā šajā klipā, uzreiz rodas motivācija sportot ar lielāku aktivitāti.

Kārlis Kazāks izvēlas...

Žoržs Siksna — Muļķe Sirds

Tad, kad es eju garās pastaigās vai izbraucienos ar riteni, man galvā vienmēr sāk skanēt latviešu mūzika, kas ir dīvaini — laikam prāts neapzināti atgriežas pie saknēm. Piemēram, man skan kāda Prāta Vētras dziesma. Un tad es domāju — kāda velna pēc, jo es taču nekad neko tādu neesmu klausījies! Bet vispār — es izvēlos kādu Žorža Siksnas gabalu. Muļķe Sirds ir tas, ko es iesaku klausīties. Jo par Renāru sportiskākam izskatīties ir pagrūti, kamēr būt labākā formā kā Žoržs ir elementāri!

forša rubrika, labs temats. thumbs up!

sportsmens 2013. gada 18. janvārī, 22:17

Man liekas, ka pietrūkst šitā: http://www.youtube.com/watch?v=0HojdTKZ810

Bet vispār ir baigi kruti!

Futbolists 2013. gada 18. janvārī, 23:06

a kur ir We Like Sportz? http://www.youtube.com/watch?v=CEVdca9U9LM

Sportz 2013. gada 19. janvārī, 21:40

Tavs komentārs