Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

JANVĀRIS
Sleater-Kinney — Little Rope
Future Islands — People Who Aren’t There Anymore
FEBRUĀRIS
Helado Negro — Phasor
Declan McKenna — What Happened to the Beach?
Chromeo — Adult Contemporary
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

DECEMBRIS
18: Jozef Van Wissem, Vagonu Halle
28: Ozols, Arēna Rīga
FEBRUĀRIS
17: X Ambassadors, Palladium koncertzāle
MARTS
28: Singapūras Satīns, Palladium koncertzāle
APRĪLIS
16: Ville Valo, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Gaidot LMT Summer Sound 2015: 2. daļa

Normunds Vucāns, 2015. g. 5. jūlijā

Dienas līdz LMT Summer Sound rūk aptuveni tikpat ātri kā pašlaik ceļas termometra stabiņa rādītājs, kas nozīmē, ka šis ir īstais brīdis iepazīties ar nākamo trijotni, kuras koncertus pasākuma laikā palaist garām nebūtu prāta darbs.

Laika Suns (sestdien, 01.30 uz Liepājas Dzintara skatuves)

Līdz Laika Suns albuma Gaismas Lādiņš izdošanai ir atlikušas vien dažas nedēļas, kas nozīmē, ka koncerts LMT Summer Sound ietvaros lielākajai daļai klausītāju, tostarp man, būs viena no pirmajām iespējām iepazīties ar gaidāmo materiālu. Domājams, ka par rokgrupas kvalitātēm visiem tiem, kas kaut reizi pabijuši viņu koncertos, lieki stāstīt nav vērts, savukārt tiem, kas suni vēl nav redzējuši, varu atgādināt — pirms diviem gadiem, tieši pēc Liepājas festivāla, grupu nodēvēju par labāko savā žanrā Latvijā, un sliktāki kopš tās reizes viņi noteikti nav kļuvuši!

Momend (sestdien, 20.15 uz Cēsu Alus skatuves)

Momend pēdējo gadu laikā ir redzēti ne reizi vien, un šķiet, ka ar katru reizi viņi paliek gan labāki, gan interesantāki. Mūsu pagaidām pēdējā tikšanās bija sanākusi šī gada Tallinn Music Week, kurā kolektīvu redzēju tik pārliecinošu un dzīvīgu, kā nekad iepriekš. Ņemot vērā, ka LMT Summer Sound formāts dzīvīgumu pieprasa kā vienu no pamatlietām, man ir pamatotas aizdomas, ka arī šoreiz grupa varētu izklausīties fantastiski!

Pienvedēja Piedzīvojumi (piektdien 02.00 uz Cēsu Alus skatuves)

Stipri šaubos, vai uz sabiliešu koncertu LMT Summer Sound ietvaros aizies kāds, kas līdz šim nav dzirdējis, kas viņi ir, un ko dara — 20 gadu pieredze tomēr dara savu, jo, lai izpelnītos vietu starp pašmāju labākajām rokgrupām dzīvajā, šis tas tomēr ir jāprot. Trio pērn izdotais albums, kaut daudz par īsu, bija lielisks, jo īpaši galvenais singls Tā Mēs Dzīvojam. Šī un arī citu, vecāku blices hītu dēļ vien ir vērts būtu gana skaidram, lai arī divos spētu izbaudīt uzstāšanos, jo, lēmumu vērot priekšnesumu, nožēlot negribēsies. Apsolu.

Pirmo šīs sērijas rakstu meklē šeit, savukārt te joprojām vari censties tikt pie ielūgumiem uz festivālu!

Tavs komentārs