Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

JŪLIJS
Los Campesinos! — All Hell
Glass Animals — I Love You So F***ing Much
Empire of the Sun — Ask That God
Cults — To the Ghosts
Ice Spice — Y2K
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

JŪLIJS
19: Positivus 2024, Lucavsala
29: BBNO$, Palladium koncertzāle
31: Devendra Banhart, Hanzas Perons
AUGUSTS
02: Summer Sound 2024, Liepāja
12: Artemas, VEF Kvartāls
13: The Smile - ATCELTS, Siguldas pilsdrupu estrāde
14: Jessie Ware, Siguldas pilsdrupu estrāde
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Braiens Adamss šovasar uzstāsies Arēnā Rīga

Intro, 22. janvārī

Viens no visu laiku izcilākajiem dzīvās rokmūzikas izpildītājiem Braiens Adamss šovasar, 8. jūlijā, uzstāsies Arēnā Rīga koncertturnejas So Happy It Hurts ietvaros. Biļetes par zemāku cenu tirdzniecībā no 26. janvāra plkst. 10.00 Biļešu Serviss tīklā. Savukārt, FBI un Positivus festivāla koncertu kluba biedri, biļetes varēs iegādāties ātrāk, iepriekšpārdošanā, jau no 24. janvāra plkst. 10.00, izmantojot kodu, kas tiks izsūtīts reģistrētajiem lietotājiem.

Mākslinieka vērienīgā turneja jau sākusies ASV un turpināsies tālāk Eiropā, kur gaidāms pieturpunkts arī pie mums. Tūre nosaukta pēc Braiena Adamsa piecpadsmitā studijas albuma So Happy It Hurts, kas tika nominēts Grammy balvai. Albumu pandēmijas laikā pilnībā izveidojis Braiens Adamss un tajā ir iekļautas 12 dziesmas, kuras viņš ierakstījis, spēlējot dažādus instrumentus.

Braiens Adamss unikālās uzstāšanās ir padarījušas viņu par vienu no labākajiem mūsdienu rokmūzikas māksliniekiem. Viņa balss un izpildījuma neticamā dinamika, mijiedarbība ar faniem, enerģija un ārkārtīgi aizraujošā skatuves klātbūtne — visi, kas redzējuši Braiena Adamsa koncertus vēl ilgi runā par viņa uzstāšanos un piedzīvotajām sajūtām. Braiens Adamss turpina piedāvāt augstākā līmeņa mūziku un koncertus jau vairāk nekā 40 gadus.

Braiens Adamss ir strādājis ar visām iedomājamām pasaules ikonām, sākot no Barbra Streisand, Bonnie Raitt, Rod Stewart, Sting, Tina Turner un beidzot ar tādām mūsdienu popzvaigznēm kā Ed Sheeran un Taylor Swift. Kopš slavas gūšanas 80. gados viņš ir izveidojis izcilu mūzikas katalogu, kuru dzirdēsim arī koncertā pie mums — (Everything I Do) I Do It For You, Can’t Stop This Thing We Started, Summer of ’69 un Heaven līdz Cuts Like A Knife, Have You Ever Really Loved A Woman un Shine A Light.

Sensacionāls mākslinieks ar ilgu un bagātīgu karjeru, neskaitāmiem albumiem un platīna ierakstiem, un vairāk nekā 100 miljoniem pārdotu singlu. Viņa ilgā karjera ir devusi viņam arī neskaitāmas balvas un nozīmīgus apbalvojumus. Viņa ceļš un muzikālās izvēles skaidri parāda, ka viņa muzikālajam ceļojumam nav robežu. Koncerts, kuru atcerēsities vēl ilgi, maģisks vakars ar autentisku roka mirdzumu, kuru nedrīkst palaist garām — 8. jūlijs, Arēna Rīga. Biļetes Biļešu Serviss tīklā no 26. janvāra plkst. 10.00.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs