Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Carnival Youth izdod albumu un izziņo koncertu Siguldā

Intro, 2017. g. 1. jūnijā

Indīroka grupa Carnival Youth 1.jūnijā izdevusi jaunu albumu Vienā vilcienā un publicējusi tā pirmo singlu Kilometriem tālu kopā ar videoklipu. Albumam par godu izziņots arī līdz šim vērienīgākais grupas koncerts, kas 26. augustā notiks Siguldas pilsdrupu estrādē.

Jauno albumu veido 8 skaņdarbi ar dziesmu tekstiem latviešu valodā, ko grupas dalībnieki Edgars Kaupers, Emīls Kaupers un Roberts Vanags, kā arī Aleksis Luriņš ierakstījuši Red Bull Studios Berlin šī gada pavasarī Berlīnē. Vienā vilcienā producents ir Gatis Zaķis. Albums pieejams CD formātā Carnival Youth mājaslapā www.carnivalyouth.lv, Latvijas ierakstu veikalos, universālveikala Stockmann Pastāvīgo klientu nodaļā, kā arī digitālajās mūzikas platformās Spotify, iTunes, Deezer un citur.

Pirmā albuma singla Kilometriem tālu video filmēts Daugavpilī, režisoru lomās šoreiz iejutušies paši grupas dalībnieki, operators šim klipam ir Jānis Jurkovskis, savukārt montāžu veidojis Māris Lagzdiņš.  Video filmēts vairākās pilsētas lokācijās, kā, piemēram Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā un Daugavpils skrošu rūpnīcā.  Paredzams, ka tiks veidoti vēl vismaz 3 mūzikas vidoklipi no albuma Vienā vilcienā, kuri tiks  filmēti Alūksnē, Siguldā un Liepājā.

Albums pilnā garumā, kā arī iepriekšējo albumu No Clouds Allowed un Propeller materiāls tiks atskaņots Carnival Youth pirmajā brīvdabas solo koncertā 26. augustā, Siguldas pilsdrupu estrādē. Biļetes uz to pieejamas Biļešu servisa kasēs un internetā.   Biļešu cena līdz svētdienai,  4.jūnijam tikai 12 eiro. Ģimenēm ar bērniem pieejami īpaši biļešu komplekti. Universālveikala “Stockmann” Pastāvīgo klientu nodaļā, 4. stāvā, biļetes iespējams iegādāties ar 15% atlaidi, kā arī ar Siguldas ID karti biļetes pieejamas lētāk.

Albumu un koncertu  informatīvi atbalsta: Radio SWH, Diena, un Delfi.

Tavs komentārs