Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Carnival Youth publicē video dziesmai Ūdensmērītāji

Intro, 2017. g. 2. jūlijā

Carnival Youth1. jūlijā publicējusi mūzikas videoklipu dziesmai Ūdensmērītāji no vasaras sākumā izdotā, latviešu valodā iedziedātā albuma Vienā vilcienā.

Klipa režisors ir Uģis Olte, video uzņemts Alūksnes ezerā un tā apkārtnē. Īpašajā „pinhole” tehnikā veidotā klipa uzņemšana bijusi viena no ekstrēmākajām grupas pieredzē — par to parūpējušies krasi mainīgie laikapstākļi un režisora specifiskās ambīcijas.

„Šī klipa filmēšana bija manas dzīves labākais makšķerēšanas izbrauciens, jo ļāva iedziļināties un sajust, kādu stāstu stāsta Alūksnes ezers un kādas būtnes tajā dzīvo vēl bez līdakām, zušiem un asarīšiem. Un notikumi, kas ļauj pabūt uz vienas nots ar brīnišķīgu cilvēku komandu, vienmēr ir īsti svētki!” par filmēšanas pieredzi stāsta Olte.

Dziesmas Ūdensmērītāji video māksliniece un scenārija autore ir Lāsma Olte, galvenais operators — Jānis Jurkovskis, operators — Dāvis Drošs, kameras asistents — Miks Ramāns, stila un grima mākslinieces — Līva Drešere, Ivanda Šmite, krāsu korekciju veidoja Krišs Roziņš, klipa producente — Zane Bērziņa. Lomās iejutušies gan paši grupas dalībnieki, gan Alūksnes jaunieši, kā arī Beata Grickeviča un Anastastija Artemjeva, kas tēloja nāras. Grupa pauž īpašu pateicību Alūksnes pilsētai.

Šis ir otrais video un singls no Carnival Youth albuma Vienā vilcienā, kas pieejams mūzikas veikalos un grupas mājaslapā http://carnivalyouth.lv. Albums tiks prezentēts ar līdz šim vērienīgāko ansambļa solo koncertu, kas 26. augustā notiks Siguldas pilsdrupu estrādē. Biļetes uz to pieejamas „Biļešu servisa” kasēs un internetā (http://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/carnival-youth-koncerts-viena-vilciena-217815/).

Albumu un koncertu informatīvi atbalsta: Radio SWH, Diena un Delfi.lv.

Tavs komentārs