Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Carnival Youth publicē videoklipu singlam Youth Is Gold

Intro, 2017. g. 13. martā

Pašmāju indīroka grupa Carnival Youth 13. martā publicējusi videoklipu dziesmai Youth Is Gold, kas ir ceturtais un noslēdzošais singls no viņu pērn izdotā albuma Propeller. Kopā ar to tiek izdota arī jauna dziesma — tā saucamais singla b-side Lots Of Nobodies.

Jaunā videoklipa režisors ir Reinis Spaile, operators — Kristaps Dzenis, producente — Ieva Karpoviča, bet galveno klipa varoni tēlo Eva Bērziņa. Dziesmas ideja video lielākoties tika iemūžinātauniversālveikalā Stockmann.

Albums Propeller februāra beigās notikušajā Latvijas mūzikas ierakstu gada balvas Zelta mikrofons apbalvošanas ceremonijā tika atzīts par labāko 2016. gada indīpopa vai alternatīvās mūzikas albumu, kā arī saņēma 2016. gada labākā albuma titulu.

Singla izdošana pavada vienu no svarīgākajiem notikumiem grupas līdzšinējā karjerā — šodien tās dalībnieki dodas uz Amerikas Savienotajām Valstīm, kur ar vairākiem koncertiem uzstāsies pasaulē lielākajā un nozīmīgākajā mūzikas konferencēSouth by Southwest jeb SXSW. Konference no 10. līdz 19. marta norisinās Ostinā, Teksasā.

Šogad Carnival Youth ar vairākiem koncertiem uzstājusies Čehijā, Polijā, Slovākijā un Norvēģijā, savukārt 2016. gadā albuma Propeller turnejas ietvaros Carnival Youth paviesojušies teju visās Eiropas valstīs, kā arī Ņujorkā, ASV. Amerikas un Kanādas apvienotajā topā CMJ Music Chart albums iekļuvis top 80. Tuvākajā nākotnē līdzās vairākiem festivāliem ārvalstīs grupa iecerējusi arī vairākas aktivitātes Latvijā.

Singls pieejams: http://ejuz.lv/youthisgoldun http://ejuz.lv/youthisgolditunes

Video veidošanas video:http://ejuz.lv/youthisgoldvideomakingof

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs