Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Future Islands oktobrī uzstāsies Tallinā un Viļņā

Intro, 2017. g. 13. aprīlī

27. oktobrī Tallinas Rock Cafe uztāsies amerikāņu grupa Future Islands. Dienu ātrāk, 26. oktobrī, mūziķi koncertēs Compensa koncertzālē Viļņā.

Kopš albuma Singlesizdošanas Baltimorā izveidotā apvienība “Future Islands” kļuvusi par sintpopa ikonām. Albumā iekļautais singls Seasons (Waiting on You) grupai pavēra jaunas iespējas un tās fanu pulkam pievienoja daudzus jaunus cienītājus. 2015. gada jūlijā Future Islands sniedza jau tūkstošo koncertu, bet 2016. gada februārī nosvinēja desmit gadu jubileju. Tagad Future Islandsatgriežas ar pavisam svaigu ierakstu The Far Field, kurā iekļautas divpadsmit mīlas dziesmas, kuras izpildītas Future Islandsmanierē.

Ikviena no The Far Field albumā iekļautajām nevainojami nostrādātajām dziesmām var kļūt par klausītāju favorītu. Dziesma Shadows, kuru izpilda Future Islands solists Semjuels Herings(Samuel T. Herring)kopā ar grupas Blondielīderi Debiju Heriju (Debbie Harry), aicina ielūkoties dziļāk sirdssāpēs un, apzinoties pašam savus trūkumus, rast cerību un spēku. Time on Her Side un Day Glow Fire apliecina, ka kaut kas brīnišķīgs slēpjas arī vissāpīgākajās atmiņās, un stāsta, ka arī zaudēta mīlestība dzīvei var piešķirt dziļāku nozīmi. Albuma pirmais sings Ran, kā arī North Star un Beauty of the Road aicina sekot mīlestībai, izzināt sevi un izmantot to kā laiku, no kura iespējams mācīties.

Biļetes uz Future Islands koncertiem tagad ir pieejamas “Biļešu servisa” kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv.

Tavs komentārs